SVAKA KAP MOZE SPASITI ZIVOT!

SVAKA KAP MOZE SPASITI ZIVOT!

Legend
Evo momci iz "car club OXIGEN" su javili da dolaze u velikom broju... svaka cast za njih... :cool:

idemo dalje... ;)
 
Član
Liga je napisao(la):
Evo momci iz "car club OXIGEN" su javili da dolaze u velikom broju... svaka cast za njih... :cool:

idemo dalje... ;)
Hoces i ja da pokusam organizovati malu ekipicu sto prijatelja, kolega sa posla, i tako...
 
Član
evo Liga mi ce mo javiti spisak Madjidu,a mogu i tebi poslati na PM ako hoces,posto je kod nas otvoreno na forumu prijave do 18:00 h pa ce mo poslije toga znati tačan broj,al dosad koliko se javilo i koji su tu u Sarajvu bit ce fin odaziv,neki su na moru bas onako kako smo pricali na sastanku,neki nemogu jer su vec davali i slicno.

a sto se tice ovih ostalih clanova foruma u potpunosti se slazem sa Igijem,da je kakva tema svi bi pisali po 10 puta i blebetali djaba,a kad treba malo sjest i organizovat se onda nigdje nikog.Dajte ljudi sta ste se usutili samo se stavite u poziciju da Vama nedaj Boze treba hitno krv. nemojte biti tako hladni.
 
Legend
Mrva je napisao(la):
Hoces i ja da pokusam organizovati malu ekipicu sto prijatelja, kolega sa posla, i tako...
Drug kao sto naslov kaze... ;)

_FreaK je napisao(la):
evo Liga mi ce mo javiti spisak Madjidu,a mogu i tebi poslati na PM ako hoces,posto je kod nas otvoreno na forumu prijave do 18:00 h pa ce mo poslije toga znati tačan broj,al dosad koliko se javilo i koji su tu u Sarajvu bit ce fin odaziv,neki su na moru bas onako kako smo pricali na sastanku,neki nemogu jer su vec davali i slicno.
Moze drug na pm... ;) hvala...


:cool::cool::cool:
 
Član
Zalosno... tek par ljudi se javilo, zamislite samo da ne daj Boze vama treba a svi smo na cesti nikad ne znas sta se moze desiti...
 
Član
nazalost mi nismo u mogucnosti doc u punom sastavu, a i nema nas puno, sve naravno opravdano dobrim razlozima...
elem nas 4 iz GFC-a dolaze dati krvi i uzet tog goriva obecanog...
 
Član
nona je napisao(la):
nazalost mi nismo u mogucnosti doc u punom sastavu, a i nema nas puno, sve naravno opravdano dobrim razlozima...
elem nas 4 iz GFC-a dolaze dati krvi i uzet tog goriva obecanog...

hehehe taman tebi plin ide dobit ces vise :p
 
Legend
ammar_coupe je napisao(la):
svaka vam cast momci. javim ti liga ja sutra ono sto smo se dogovorili preko PM..

hvala na odzivu drug...

idemo dalje... ;)

Odziv ce biti dosta dobar... naravno... pod uslovom da svi koji su obecali dodju u dogovoreno vrijeme...

u planu je i rostiljada na Baricama poslije darivanja krvi...
al o tome se mozemo dogovoriti na licu mjesta...
pregovaramo sa jednom pumpom (da je sad ne spominjemo) da podrzi akciju, kao sponzor...
taj gest bi nazvali: LITAR KRVI, LITAR BENZINA... :lol::lol::lol:

ima jos mjesta... ;)
 
Legend
Svaka cast... ;)

evo jos danas prijave ili nas iznenadite dolaskom na Transfuziologiju, svi su dobro dosli... :cool:
 
Legend
JOS JEDAN POZIV za sve koji su u mogucnosti da dodju sutra u 9h u ZAVOD ZA TRANSFUZIOLOGIJU SARAJEVO, da daruju krv za one kojima je neophodno...
Dokazite svoju humanost...
Vidimo se gore...
 
Top