SVAKA KAP MOZE SPASITI ZIVOT!

SVAKA KAP MOZE SPASITI ZIVOT!

Legend
APEL ZA GRADJANE SARAJEVA I OKOLINE!
ponovo pokecemo akciju DOBROVOLJNOG darivanja krvi...
SVAKA KAP MOZE SPASITI ZIVOT!


Molim Vas da vaj poziv shvatite sto ozbiljnije, jer je situacija kriticna...
svi koji su u mogucnosti da daruju krv treba da se pojave u ZAVODU ZA TRANSFUZIOLOGIJU SARAJEVO u dogovorenom terminu, vjerovatno predstojeci vikend... tacan termin cemo objaviti uskoro...


mozete se prijaviti u ovoj temi...
 
Član
Ajmo ljudi akcija litar krvi litar benzina :D

Poslije donacije idemo kolektivno na rostiljadu na barice

Bice organizovan mini styling show, najljepsi po izboru publike dobit ce 10 cevapa u cijeli:cool::cool::cool:
 
Legend
Interno je dogovoren termin u nedelju izmedju 8h i 10h, s tim da nas mora biti vise od 15 da bi se na Transfuziji mogli organizovati...

Juce je odrzan sastanak predstavnika Auto Moto klubova sa podrucja Sarajeva i dogovoreno maksimalno angazovanje za ovu akciju...
- amk CARBON
- xXx (proTuning)
- car club OXIGEN
- GFC
- Culture Club
- amk VENOM
- VW Club (nisu dosli, ali podrzavaju akciju)
- California racing (nisu dosli, ali podrzavaju akciju)

u akciju se mogu ukljuciti apsolutno svi koji to zele... bez obzira da li su u nekom klubu ili ne...

U toku dana vise informacija... ;)
 
Član
evo sad sam provjerio..zadnji put dao krv 12.3, tako da bi trebao moci sad u nedjelju...doci cu ja gore pa cu vidjeti moze li ili ne. hocemo li se naci gore ili?
 
Legend
Samo se prijavite ovdje da planirate ici... kao sto sam rekao, treba nam spisak da bi mogli realizovati akciju...

javim naknadno tacno vrijeme okupljanja... ;)
 
Legend
Dogovoren termin: NEDELJA 18.07.2010god. 09:00h...
s napomenom... treba se pojaviti vise od 15 darovalaca...


klubovi bi trebali danas dostaviti spisak ljudi... a ostali forumasi, kao sto sam vec rekao, mogu se prijaviti u ovoj temi ili meni na PM sa punim imenom i prezomenom... ;)


jos jedna napomena... planiramo poslije darivanja zajednicko okupljanje (rostiljanje) na Baricama... al to se mozemo i na licu mjesta dogovoriti...
p.s.
Molio bi moderatore da temu prebace u humanitarne akcije...
 

IGY

Član
Evo je u humanitarnim akcijama je

nesto sad gledam 2 dana stoji tema par komentara samo, sramota, da je neka off topic tema ili da je rijes o necijim sisama sto je izbacila na fudbalskom terenu bilo bi bar 10 stranica do sad
Liga svaka ti cast sto po ko zna koji put ovo organizujes, ja bi volio pomoci no znas za moj problem...
nadam se da ce se odazvati sto veci broj darovalaca
 
Legend
Mrva je napisao(la):
Sta je reci drug.. imal nas dovoljno?

Drug kao sto sam rekao... trabaju mi se javiti predstavnici klubova u toku dana... tek cu tada znati na cemu smo...
al stvarni bi trebalo da se malo angazujemo... ipak je u pitanju nas grad, ovo darujemo nasim sugradjanima kojima je najpotrebnije, a i nama samim, jer mi smo svi ucesnici u saobracaju... samo juce je zabiljezeno preko 40 saobracajnih nesreca sa par lakse povrijedjenih... :icon_sad:
 
Top