Suzuki Swift Sport Turbo - Komentari

Suzuki Swift Sport Turbo - Komentari

Član
Evo veceras staje frajer s Cayenne GTS i to uzbrdo jedno kilometar da mi nemoze se priblizit je stvarno jedan lijepi zavrsetak veceri :D
 
Član
Svaka cast na autu i ulozenom trudu i znanju , svidja mi se projekat samo tako nastavi , sve pohvale ;);)
 
Član
Hvala kolege na pohvalama, budem posudio Gopro kameru pa snimim neki video ubrzanja. Nadam se da bude sve islo po planu i budem pisao tok svega.
 
Član
Thanks :D
Evo bude jako brzo to na mapiranju pa stavimo brojke i slikice kako je to finalno slozeno pod haubom :)
 
Član
Na SMT 06 Perfect Power-u sam i pre zadovoljan sam. Nisam htio ici na SA. JEr za sad stvarno nemam potrebe.
Nisam ti na Myhrawebu uvijek da cu se ubacit lijen sam, a auto mi slaze prijatelj " MAverick" sto se bavit Hyundaima HBT :)
 
Član
Je je sve on radi. Pre zadovoljan sam, odradimo to gore ja vozim on se igra stvarno mape budu 5/5 slozene.
On ti je na Myhrawebu. Bio je na Brzi i Zestoki mislim emisija 11. Koliko ja znam jedini u nas koji sve to uredno atestira i imas cestovno legalan auto. To je i meni najbitnije bilo prije cijele ove avanture i investicije. Kako je vrijeme odmicalo tako smo se bas skompali i eto danas jako dobri prijatelji pa sam dosta i tu ustedio :D.
Doduse ja sam mu bio prva mina jer sve sto bi on slozio ja bi unistio u mjesec dana. Ali evo otkad je kovano unutra smanjena kompresia s kovancima, vracena tvornicka brtva te stavljena veca remenica nije bilo nikakvih problema.
Auto stvarno radi ko sat, jedino me ta grana mucila dok nisam nasao ovaj cast iron i to za smjesne novce oko 100 eura je bila.
Evo sad je ostalo samo sve preslozit za GT2860RS sve redukcije, slozit dual rail, stavit diff i sve selene zamjenit mapirat i gas gas. Ici cu na nekih 270-280 ks sto je sasvim brutalno za ovako mal i lagan auto. Budem cekao samo jos od japana neki info jer ima na Youtube ako te zanima Top Fuel Swift Sport oko 300 ks, brutalan autic. Pa me zanima dali i koliko to trpi getriba takve konje
 
Član
Hvala, a eto nema vise nastavka nazalost :)
Manje vise je to to, treba isto ostat na zemlji s konjima da to bude vozljivo jer je i zelja bila auto prvenstveno bude brz ali vozan.
A evo u linku ispod saljem odakle je ideja krenula :D

http://www.youtube.com/watch?v=OjsbP98F2Y0
http://www.youtube.com/watch?v=vaojJ155N4Y

S tim da je na ovom Track dayu bio brzi od slozenog Eva, WRH i RX 7

Cockpit Tatebayashi skyline ECR33 - 1'55'657
Original Runduce Impreza STI GRB - 1'57'647
FAM SPEED RX7 FD3S - 1'57'890
Aspiration EVO X - 2'00'275
Top Fuel swift -1'57'595
 
Top