Suzuki gsxr 600 K8

Suzuki gsxr 600 K8

Član
Izgleda u Gradišci sve odlični motori :) ja sam krajem Aprila mog Pegasa prodao tamo. Čuo sam da je momak imao nezgodu s njim poslje...

PS meni nikad nije bilo gust pokusavat na zadnji i sl

Izgleda u Gradišci sve odlični motori :) ja sam krajem Aprila mog Pegasa prodao tamo. Čuo sam da je momak imao nezgodu s njim poslje...

PS meni nikad nije bilo gust pokusavat na zadnji i sl
 
Član
Ima ih dobrih, ali sada samo po garazama, jer je sada vrijeme totalno protiv nas. :icon_mad:
 
Super Moderator
Pa kraj sezone jbg :D jelde najgore kad prvu sezonu kupis motor i ono kraj sezone pa ne znas kako da prezivis zimu haha

Koje su gume na motoru? Planiras li uzimati sta?
 
Član
Mislim da ce ovo biti najduza zima... :lol:
Sad su Metzeler gume na njemu, a za proljece cemo vidjeti ste ce se raditi sve. Kontam koje zimske gume da mu kupim? :D
 
Član
Ja kupio sebi Rizlu 12 Januara ,, i opa na motor ono napolju 2 stepena ja na motoru :D HAHAHAHAH
 
Član
Naravno bez kacige i jakne? :lol:

Nista bez Save. :cool: Ima do proljeca jos dosta, imam se vremena organizovati za kupovinu guma i ostalog potrebnog.
 
Član
Ma kakvi to Sjebo sam motor :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
Otkacio se ventil i probio blok motora stublina se sjebala i popravak 2.000 KM
 
Super Moderator
ma to se ne popravlja nadjij drugu masinu il ''divljaka'' pa prepakuj a dijelove prodaj! tako sam ja hondu pravio bilo dijelova 1000 eura i zariba za 800km, nadjem drugu masinu presla 9000km za 1000 eura i bez problema
 
Top