Suzuki gsxr 600 K8

Suzuki gsxr 600 K8

Član
Pozdrav svima, evo mene opet. :D Nije me dugo bilo, natrpao sam sebi brdo obaveza na glavu, pa se ne stizem ni naspavati.
Da vam predstavim svoju novu igrackicu i da vas zamolim za pomoc oko nekih sitnica sto mi trebaju. Nisam bio u ovom moto svijetu, pa nemam pojma gdje se sta moze naci.

Evo prvo par slicica motora:
w9b0gj.jpg

2lihnur.jpg

2wcfo6e.jpg

kbzq1f.jpg

24fkxms.jpg

qyg28i.jpg


Kao sto vidite treba mi poklopac za zadnje sjediste, nove rucice za kvacilo i kocnicu i slajderi sto idu na sredinu motora, ne ovi za tockove. Dobro bi mi dosao i koji savjet gdje se sta od moto opreme moze kupiti, tj. naruciti preko neta. Vec sam narucio nesto sa Luisa i sa STG-a, pa ako ima jos koja stranica, gdje ne gule kozu sa ledja, dobro bi mi dosla.
 
Član
Nije iz tog salona, privatna prodaja.
Slazem se, nista bez Njemacke i kosookih... ;)
 
Jesi vozio ti ovog ljetos il' si ga uzeo od čovjeka iz Gradiške ? Pošto je bio identičan u gradu,ne znam jel to taj .. isto k8 sa ovom kombinacojm boja ..

Nek je sa srećom,da se navožeš :icon_smile:
 
Član
Hvala ti na lijepim zeljama. ;)
Nisam ja taj vozio, a ako mislimo na isti, to je bila 1000 k10, ako se ne varam. Ja sam ovaj kupio u ponedeljak, a moguce je i da je taj momak bio u Gradisci, posto mu je cura sa nase opstine.
 
Izgleda da ne mislimo na istog,onaj nije bio sigurno 1000,bilo je slabije nešto,600 ili 750 i vozila ga je neka starija osoba,uvijek bez kacige i lagano kroz grad . .Kakvi su ti planovi,zadržavaš ili samo prolazno ? I nemoj žaliti na opremi,glavu čuva ;)
 
Član
Ja jos znam za k3, 750 od mog druga, njega sam vidjao u sorcu i majici da se vozika. Planovi su srediti ga da bude tip-top, posto je malo zapusten od strane proslog vlasnika. Nemam za sada planova da ga prodajem, ali ko zna. Naravno, vec sam dobar dio narucio, ocekujem do iduceg petka da sve pristigne.
 
Član
Druze masina ti je Extraaa nevjerujem da je to k8 to je K10 :D Koliko se ja razumijem dobar odabir Suzuki u <3 Kako ide ???
 
Član
Hvala ti, ako se ne varam k8 i k9 su isti, a k10 ima nekih sitnih promjena. I meni je suzuki extra, nisam ni planirao sad kupovati motor, ali sam se zaljubio na prvi pogled. :icon_biggrin:
Kako ide jos ne znam, samo sam se vozikao, jer mi jos nije stigla oprema, a i sa iskustvom se bas ne mogu pohvaliti.
 
Član
Varas se druze K8-i K9 nisu isti farovi su im drugaciji a zadnji rep isti
A K9-K10 su isti .. Kao i ja na pocetku kacige jakne :D neka neka samo polako druze dok se malo ne naucis...
Ako ti bude trebala Jakna za motor imam ja 2 pa ako oces.. Dog cemo se Ljudi smo :D
 
Top