Supercharged Z

Supercharged Z

Moj nissan (zuti) je ukraden jos u avgustu prosle godine.Nisam pricao o tome na forumu,u nadi da ce se pronaci.Ali eto,na danasnji dan nakon skoro 6 mjeseci ni traga o njemu,pa bih predlozio modovima da zakljucaju garazu.
 
Član
Krade se itekako. Po americi kradu drift i drag aute. Steta za Z-a. Valjda ga nadju...
 
Sledeći put kad dodješ u brčko a ne javiš se jooooj
oću da sjedem u ovo čudo :icon_smile:
auto je :icon_eek:
 
Član
premocan je, ja sam imao priliku da ga vidim uzivo u italiji, kada je bio porshe tour u boariu prosao je i ovaj Z;)
 
ArminM je napisao(la):
premocan je, ja sam imao priliku da ga vidim uzivo u italiji, kada je bio porshe tour u boariu prosao je i ovaj Z;)

Jest jest,ovaj drugar od kojeg sam kupio vozi i Boxstera,Porsche fan je pa nije omasio taj skup :)
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
premocan je, ja sam imao priliku da ga vidim uzivo u italiji, kada je bio porshe tour u boariu prosao je i ovaj Z;)

Jest jest,ovaj drugar od kojeg sam kupio vozi i Boxstera,Porsche fan je pa nije omasio taj skup :)

auto je sav mocan, ima extra zvuk, jedne prilike je bio parkiran i pred Adamellom dole, nemoguce ga je ne zapazit, i ova boja puno ljepse izgleda uzivo nego na ovim slikama koje si okacio
 
Top