Supercharged Z

Supercharged Z

Da predstavim svoje novo vozilo.Ima ga u oglasima,prodao sam ga u ime prijatelja,pa sam odlucio da ga otkupim ja.
Nissan 350Z u silver boji ispod zelenih folija,carbon folija na krovu i haubi.12/2003,lev 2 oprema,dakle kovane Rays felge 18",VLSD diferencijal,kozna sjedista,elektricki podesiva sa grijacima,Bose ozvucenje,tempomat,komande na volanu,xenon farovi,Brembo diskovi i klijesta.
Na autu je uradjeno:
-Bilstein coilovers podesivi po visini i tvrdoci;
-XTD stage 2 olaksani zamajac i set kvacila;
-HKS true dual auspuh sa Kinetix izduvnim;
-Kinetix usisna;
-VORTECH v3 centrifugalni kompresor,
-injektori 440cc,
-modificirane bregaste;
-kovane klipnjace Eagle;
-stampani klipovi Wiseco;
-pumpa goriva Wabro;
-voda/metanol ubrizgavanje;
-elektronika je do skoro bila Greddy,al je izgorila pa je zamjenjen sa Haltech;
Ima jos mnogo toga,al se ne mogu sjetit.
Auto na satu ima 65.000 km,al je motor skoro radjen,imam 8000 eura u fakturama od servisa.
Trenutno proizvodi sigurnih 400 ks,a u planu je remap na 500 ks cirka (420whp),sto je bezbijedno za motor sa kovanim enterijerom.
Planiram i skidanje ovih folija i neke druge felge eventualno.

2qbstjm.jpg

rbegy1.jpg

nn8msw.jpg

1hldh.jpg

2z4g2f7.jpg

Daily drive,600 turbo ,54 ks:
2jfixok.jpg
 
ja sam bas htio napisati sto ga ti ne uzmes kad vec imas dobru podlogu driftera :) ili sam mozda i napisao ne sjecam se :D
 
Član
Znali smo i ti i ja da ćeš ga na kraju ti uzeti :lol: Tako i bi.. Ajde čekam ljeto, da me provozaš :D
 
Član
Pod haubom sve super, iz vana ga je neko uništio seljačkim tuningom, ali sve se to da brzo sredit.
 
Legend
wow , svaka cast za auto
koja je boja ispod folije , sretno u nastavku i da se planovi ostvare ;)
 
Član
enesss je napisao(la):
wow , svaka cast za auto
koja je boja ispod folije , sretno u nastavku i da se planovi ostvare ;)

Joj ovih moderatora :D
Nissan 350Z u silver boji ispod zelenih folija,carbon folija na krovu i haubi :lol:
 
BHT Ovisnik
svaka čast,auto perverzija:cool: sta je bilo sa žutim ?
nije ni ovaj ćuning,samo mu boja ne lezi nimalo,dok je ova zelena na onom porscheu iz SRB dobra,samo skini foliju:icon_biggrin:
 
Top