Super Replike Super Automobila...

Super Replike Super Automobila...

Lako je ovu priču prodati u americi, od 400 milijuna neka ih 500 popuši priču eto zarade. Inače autori videa i priče su debili .... :icon_mad:
 
Član
A vi bi vozali replike samo da bi drugi rekli "vidi, eno ga vozi lambo... jbt jeste cool" :icon_question:
Pretpostavljam da bi nosali i iphone kopije, airmax sa pijace, LV torbe i slicno, samo da bi raja mogla reci "vidi, on fakat ima para". Ta razmisljanja mi nikako ne idu u glavu :icon_rolleyes:

Kakvo god da je, replika je i to je to.
 
Član
sub3r je napisao(la):
A vi bi vozali replike samo da bi drugi rekli "vidi, eno ga vozi lambo... jbt jeste cool" :icon_question:
Pretpostavljam da bi nosali i iphone kopije, airmax sa pijace, LV torbe i slicno, samo da bi raja mogla reci "vidi, on fakat ima para". Ta razmisljanja mi nikako ne idu u glavu :icon_rolleyes:

Kakvo god da je, replika je i to je to.

potpis...
 
Član
ma ustanovili smo da je ovo fake... a sto govorite za replike da ne bi itd... recimo da je istina , ne bi vozali savrsenu repliku lamba sa v12 6,0 bmw motorom i preformansama slicnim pravim za nekih 50 000 maraka... nije isto kopija iphona i kopija lamba... lambo je pola miliona a iphone je 1000 km i njega je puno lakse priustiti dok nam svima lambo moze biti san... pa zasto ne bi ostvarili taj san djelimicno... :icon_smile:

naravno lambo se kupuje za svoj gust ali ja sam napisao, ako nista bilo bi puno picica na osnovu replike... :D
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
ma ustanovili smo da je ovo fake... a sto govorite za replike da ne bi itd... recimo da je istina , ne bi vozali savrsenu repliku lamba sa v12 6,0 bmw motorom i preformansama slicnim pravim za nekih 50 000 maraka... nije isto kopija iphona i kopija lamba... lambo je pola miliona a iphone je 1000 km i njega je puno lakse priustiti dok nam svima lambo moze biti san... pa zasto ne bi ostvarili taj san djelimicno... :icon_smile:

naravno lambo se kupuje za svoj gust ali ja sam napisao, ako nista bilo bi puno picica na osnovu replike... :D

samo sto ovo uopste nije moguce.
a sto se tice picica, pametniji si ti momak od ovoga ;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
samo sto ovo uopste nije moguce.
a sto se tice picica, pametniji si ti momak od ovoga ;)

haha... ma nemam pojma jel moguce, tako su spomenuli na jednom videu oni... al obisao sam dosta foruma i svi kazu da samo navlace raju i kradu pare...

a sto se tice ovog drugog... :D:D:D ;)
 
Član
Boki je rekao dobru stvar, neko ko ima ove mogucnosti ne bi pravio replike nego bi razvio sopstveni brend. Ovo je samo prica za inteligenciju preko okeana.
 
Član
sub3r je napisao(la):
Boki je rekao dobru stvar, neko ko ima ove mogucnosti ne bi pravio replike nego bi razvio sopstveni brend. Ovo je samo prica za inteligenciju preko okeana.

a amerikanci su inace poznati kao pametan narod.. :icon_smile:
 
Član
da je ovakav ladno bi dao pare za to, nebi me bolio ***** sto je replika , jer je zapravo orginal...
tako da te price kopija ovo one ne pije vode, a to sto je ovo fake je druga prica...
da je stvarno nebi se sekunde mislio, al to je vec SF;)

isto kao i iphone , da neko ima kopiju (orginal) za 10 puta manje para, sto ga to ja nebi uzeo ?...ali posto se ne moze jebati a da ti ne udje to je druga stvar i posto je to suplja, i svaka kopija iphone-a i jeste bukvalno kopija i to crno -bjela...normalno da necu uzimati kopiju iphone-a koji ce mi ***** kad za te pare mogu bolji orginal mob. uzeti drugog brenda...

a ovi su krajnje debilni a ko nasjedne o njemu ne treba trositi rijeci...snimaju pravo auto i pricaju kako to nije pravo nego replika koja je zapravo orginal :lol:
 
Član
Misljenja sam da, kupiti auto koje lici, da bi komsija mislio... ...je :icon_cry:
Onaj ko voli Ferrari, Lambo... nece sigurno kupiti ovo, jer to nije to sto voli. Kvalitet izrade je takodje posebna prica od firme do firme.

BTW prosle godine sam malo istrazivao oko kit automobila (konkretno Factory Five `33 Coupe :) )
I tako istrazujuci naisao sam i na ove auto-replika firme. 50+% ih je fake. Snime oridjidji auto u nekom servisu gdje se lakira ili nesto slicno i postave snimak. Kada rezervises obavezno ide kapara oko 15-50% od cijene (kao da se nabave sasija i motor...) i na kraju SIPAK.
Pogotovo si Bentley Continentali popularni.

...........
Znam da u Grckoj negdje ima firma koja radi replike skoro svih mogucih auta, ektra kvalitet, ali zato nije ni cijena smijesna k`o ovde :)

Recimo za Porsche 356 repliku koriste motor, mjenjac (moze i DSG :) ), kocnice... od 2006 VW Polo-a.
Za BMW M1 - vecinu dijelova iz predzadnje generacija serije 5 i 7
Factory Five je meni jedna od najboljih firmi Kit car, uskoro pocinju praviti i Lanciu Stratos, pa ko voli nek` izvoli :D
...
Tako da, ako iko ozbiljno razmislja o necemu ovakvome, neka DOBRO provjeri postojanost firme.
Sto se uvoza tice, ne znam kako to ide kod nas. Za FF nije problem jer ima milion nekih dokumenata (crash test bla bla bla).

PS: Jedina "replika" koju bi` volio imati je BMW C2 Nazca Spider :)
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
ne znam jeste li gledali ali ovi prave odlicne replike "super" automobila...
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/7HYzOTRhc6I" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


ovo je orginal Lamborghini Murcielago LP670
2010g cijena 498 045 $
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/dEVkOmlbI04" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
ne znam sto govorite o 'ovim' autima, jer ovo su orginalna auta...nisam ni ja za replike naravno...
ali ako je replika ovakva kao sto oni satro prikazuju, onda ne vidim razlog da je ne uzmem kad je zapravo 'orginal'..

znaci pricamo o temi, a to replike da ili ne je druga tema...nebi niko ovdje replike porscha sa polovim motor i sl. (takva auta se i uzimaju radi 'duse' tj. motora i ostalog).... ali ove 'replike' sa klipa mislim da bi svi rado uzeli da ih zaista mogu dobiti za 38k $;)
 
Član
Istina je da su superauti pozeljni djelimicno i zbog fantasticnog izgleda. Ako ne mozes kupiti original a nesto ti se svidja, zasto ne replika, ja nemam nista protiv. Evo ovo npr. replika BMW-a Z8, nekih 4500 Eura + farbanje da se ovo napravi na osnovi Z4. I tako od jednog poprilicno bezvezno izgledajuceg auta dobijes jedan od najljepsih ako ne i najljepsi BMW svih vremena. Ja bi to licno uradio. Nema to veze toliko sa komsijama koliko sa uzivanjem u prelijepom autu...

bmw-z8-roadster-repl-1w.jpg
 
Član
Ovde samo citam da bi svi kupovali dobar i skup auto radi tako jeftine pi-----zde.. odrezite kite ako vam za to treba auto :D
A replika zasto ne ako izgleda kao original, ali ovi americki kreteni sta amerima prodaju pricu.. pa nemoze za te pare repliku pezejca i moskvića napraviti :D
@ boki slazem se kad se moze od govnastog auta napraviti nesto OK zasto ne, eno srebreni 325 e46 u M optici na piku se prodavao. Lik je uzeo najobicniji 325 i sve od M3 nabacio i bokove i blatobrane gepek branike sve sve sve a nista nije isto kao obicni e46. Dakle ima m3 repliku ali 1% ljudi kad gleda auto uzivo nece reci da nije original a da ne govorim na slikama po internetu. Ja da imam dovoljno novca viška narucio bi NOVE blatobrane bokove i branike za M3 e30 kockicu i od jednog neuglednog coupea 83-87 godina napravis opticki M3 e30, slozis indentican ovjes i interijer da nitko osim pravog poznavaoca nece reci da nije original. cca 5000e + auto da se slozi kvalitetno
 
Top