Super Replike Super Automobila...

Super Replike Super Automobila...

Član
ne znam jeste li gledali ali ovi prave odlicne replike "super" automobila...
http://www.youtube.com/user/SupeReplicasChannel#p/u/5/7HYzOTRhc6I
 
Ovo je stvarno mocno...sad gledam koja su auta radili...strasno!!! Perfekcija cista... Vozis super auta za 50 000 KM!:cool:
 
Početnik
Ali mene samo jedno interesuje.Sta pravi lambo i ostale kompanije misle o ovome tj o koristenju oznaka i tacnog naziva :icon_question:
I posebno mi se svidja to sto npr za onog lamba su iskoristili motor iz 760Li Benge 2010 godiste. :cool:
 
Član
sad i da vidim pravog, nebi vjerovao da nije replica, cak i poklopac motora sredili,zvuk... skidam kapu;)

posebno jer je tu opet v12 motor a ne nesto bezze, pa carbonski djelovi...identican auto za manje para, samo bez autorizovanog potpisa lamba :cool:
38k $ mi je malo sve ovo sumnjivo jer imaju ove stvari koje su od lamba morali uzeti , premala cijena...ako nije neki fake, svaka cast
..da imam novce nebi se omisljao nimalo :)
 
Član
AnDel je napisao(la):
sad i da vidim pravog, nebi vjerovao da nije replica, cak i poklopac motora sredili,zvuk... skidam kapu;)

posebno jer je tu opet v12 motor a ne nesto bezze, pa carbonski djelovi...identican auto za manje para, samo bez autorizovanog potpisa lamba :cool:
38k $ mi je malo sve ovo sumnjivo jer imaju ove stvari koje su od lamba morali uzeti , premala cijena...ako nije neki fake, svaka cast
..da imam novce nebi se omisljao nimalo :)

pregledaj ostale klipove... ima u jednom videu i chip foose i govore kako on takodjer garantuje za dijelove...


ja da imam para kao ovi nasi po bosni sto kupe za te pare bmw 3 bolje kupiti repliku lamba (bmw v12 motor iz nove sedmice), pagani zonde (mercov motor), ferrarija itd.. :)

svaka njima cast na ovakvim replikama... ako nista dobro za mamiti poglede od ljepseg spola po gradu jer ionako prave lambo preformanse ne bi mogao isprobati iako ni ove ne zaostaju puno...
 
Član
potpis, glavna fora bi bila da imas lamburginhi, ferrari, zondu a da niko ne zna da je to replica (osim tebe naravno)
:cool:
da bi nagurati novce, nebi sekunde mislio....
ali sve ovo mi je sumnjivo tako da dok ne vidim da je neko uzeo , tesko da vjerujem...
samo motor od novog bimera koliko kosta, pa sve ovo ostalo, felge, kocnice, carbon, pa radni sati, pa njihov profit...a tek opremu i tehnologiju koju bi morali imati da naprave identicnu tablu npr...nezamislivo, bar meni...jer je sve identicno itd.itd...jos izgleda toliko stvarno da nmgu vjerovati da nije orginal...jos ako se narucuje preko neta ondaaa
ko bi normalan uzima orginal ako 'orginal' moze imati za 10 puta manju cijenu...
 
Član
Stvarno auti odlicno izgledaju, al nicim nisu ni dokazali da su upitanju replice. Ne vidim slike osnovnog auta, pravljenja, samo gotov proizvod koji oni ciste. Lici mi ovo vise na neku autolakirnicu i autopraonicu, koja uradi pokoji supercar pa ga onda islikaju i prezentiraju kao replice. Ako su stvarno replike svaka cast...

Cudi me da su i komentare na video klipove zabranili, zasto? :icon_rolleyes:
 
Član
AnDel je napisao(la):
potpis, glavna fora bi bila da imas lamburginhi, ferrari, zondu a da niko ne zna da je to replica (osim tebe naravno)
:cool:
da bi nagurati novce, nebi sekunde mislio....
ali sve ovo mi je sumnjivo tako da dok ne vidim da je neko uzeo , tesko da vjerujem...
samo motor od novog bimera koliko kosta, pa sve ovo ostalo, felge, kocnice...itd.itd...jos izgleda toliko stvarno da nmgu vjerovati da nije orginal...
p.s. pregledat cu ostale klipove :)

evo njihove stranice
http://www.supereplicas.com/
a evo ih i na fb...
http://www.facebook.com/supereplicas?sk=wall&filter=2
:cool::cool::cool:

ovo su auta i pravljena za kurcenje po gradu tako da i nije ocekivati neku izdrzljivost ali po ovoj cijeni ovo dobiti je i vise nego dobro... :icon_smile:

naravno ako je istinito.. :)
 
Član
klasicna americka online prevara, predobro da bi bilo istinito ipak ;)
boki potpis ko kuca ;)
zabranili vjerovatno jer su ljudi skontali :cool:
jer se vidi da su to orginalna auta...dva fara i felge s kocnicma od 458ice kostaju toliko a ocito su ih morali naruciti jer ih nisu mogli napraviti ;)
tako da je to suplja, na koju ce mnogi ameri nasjesti....da to tako ide svi bi mi ferrarija vozali, nije on dzaba toliko koliko jest, i zna se ko to kupuje

p.s. replica je replica sama rijec govori...tj. da odstupa od orginala u nekim segmentima i da se to vidi...neke od najboljih replika ikad uradjenih, imaju detalje po kojima ih mozes prepoznati, posebno enterijer, a ljudi zivote ostave na njihovoj izradi, i postoji auto koje posluzi kao baza...a ovi lafo stancaju ko na traci...

prica za malu djecu...skoro da nasjednem i narucim jedan lambo sebi :lol:...
vjerovatno sistem uplati par milja na racun i saljemo ti...i nikad ne dobijes :D
btw. koliko je amg-ov motor sam ?
 
Član
Gledao sam dosta replica, stvarno ima dobrih na netu, al ovoliko dobrih za ove pare, ja jos nisam to vidio.

Ovi pisu da rade cjevastu sasiju i na to stavljaju motor i ostale komponente. Neko sposoban toliko da napravi auto od cjevaste sasije koji super vozi i ovako dobru zavrsnu obradu i to od karbona, taj ne bi pravio replice, nego svoj brend. Gledao sam i FB i njihov sajt galerije, nigdje nema dokaza da je replica upitanju.
 
Član
ma naravno , sve slike 'gotovih' auta kojih ima i na netu tona, niti jedne slike izrade auta i sl.....
posebno enterijer se ne moze uraditi ni priblizno jer su to detalji , sitnice, vrhunska tehnologija....kakve cjevaste cjevi, kurci palci, suplja i to kakva :cool:
 
Član
ja sam prije par mjeseci gledao isto neku stranicu za ove replice itd. MOTOR NIJE uracunat u cijenu bio, niti je u cijenu uracunata bila karoserija na koju ces sve stavit .kako, sta ? ne znam, ali sumnjivo pravo. i da dobijes tu sve (jer vamo se sve dobijalo u dijelovima i kutijama) ko ce ga sastavit da bude picikato hehe . i da je ovo sve u redu, cinjenica je da na ovom autu NISTA NIJE original. i da .. na toj str. sto sam ja gledo, nista dobivali nikakvu oznaku od 'lamba' npr. znaci znak, ove pragove itd itd. ste morali narucit iz prave tvornice :D tako da, ode ta cijena i vise, siguran sam.
ja bi opet za 20k$ uzeo neko normalno auto a ne ovo ..
 
Član
ma fake klip, ovo je orginal motor u njemu...

pogledajte 760 li engine...kako izgleda...

http://www.google.ba/search?q=BMW%20760li%202010%20engine&um=1&ie=UTF-8&hl=hr&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=0uBLT6CmOofysgbV6LWUBQ&biw=1024&bih=485&sei=3-BLT_rFJITDswaz7OGFDw#um=1&hl=hr&tbm=isch&sa=X&ei=3-BLT_bcPIPIswbVkeSUBQ&ved=0CDgQBSgA&q=BMW+760+li+2010+engine&spell=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=13fe0c131ef81bcd&biw=1024&bih=485
 
Top