Subaru Impreza WRX "BugEye"

Subaru Impreza WRX "BugEye"

Hvala hvala :D Naravno za sada od planova sto sam uspio vizuelno smisliti je STI spojler pozadi , komplet prednji kraj od Hawkeye-a to je ona impreza 2007 godiste naravno isto STI bez maglenjaka i veci usis na haubi i Rota Grid 18x8. Opet lako je sve napisati a to ce biti velik posao tako da nece preko noci ali idemo lagano :)
 
Da , opet su to varijacije kako se kome sta svidja , ja imam zamisao neku i nasao sam sliku i drzat cu se toga :D U citavom procesu se moze promjeniti jos 100 misljenja pa cemo vidjeti. Vecini amerikanaca se svidja taj bugeye izgled , cak su neki modele 2007 godine prepravljali da izgledaju ovako sve je to sad kako kome se svidja.
Ovo je neka moja shema...
 
Član
Da , opet su to varijacije kako se kome sta svidja , ja imam zamisao neku i nasao sam sliku i drzat cu se toga :D U citavom procesu se moze promjeniti jos 100 misljenja pa cemo vidjeti. Vecini amerikanaca se svidja taj bugeye izgled , cak su neki modele 2007 godine prepravljali da izgledaju ovako sve je to sad kako kome se svidja.
Ovo je neka moja shema...
I ne ocekujemo nista losije od tebe! Nek' je sa srecom! Auto je sex zivi! ;)
 
Član
Sve sto ne ide na golfa na ovom autu prolazi :p

Odlican autic, lajk za planove, bice to sigurno prije nego mislis, ko ce cekat :D
 
Legend
Uuuuu pravi auto !!
Ne prodaji, ovo je raritet bas..
fino sredit i lagano :)
Kako se ispaljuje ? :D :D
 
Kako kazu ono "ide ko nevrijeme". Sto se tice starta stvarno jedno novo iskustvo za mene poslije prednje vuce i toliko mi se svidjelo da lamelu moram srediti hahaha
 
Član
a ja gledam na piku nisam ni obracao paznju ko prodaje...preeejebeno autoo a jos vise ovo sto hoces da radis..jel bas se sve mjenja branik farovi i hauba i plus te felgice ako legnu onda ga farbaj i u plavo..salim se odlican primjerak ikona prava pogotovu u Bosni..:)
 
Top