Subaru Impreza WRX "BugEye"

Subaru Impreza WRX "BugEye"

Član
Znao sam da poslije masine mora doci nesto egzoticno, svaka cast na izboru, puno srece s autom, pratimo pazljivo sve :)
 
Član
jedan subaru se vozao par dana kroz imotski samo plavi i zlatne felge koji brutalan zvuk ima pola grada bruji kad prođe *_* samo naprid
 
Član
ako me dobro sjećanje služi ovaj je bio zadarskih tablica, viđao sam ga jedno 10ak dana pa sam čak pomislio da ga nije netko od naših kupio ali nema ga više :/
 
Član
Prosle sedmice, ako se ne varam, tamam se spremam u wc, kad čujem nešto zareža ulicom. Istrcim ispred radnje kad kod Uniprometove rampe nešto mrko odprede prema Koreji. Tek sad skontam šta je :D Zvuk je perverzija, ako te gdje skontam, nemoj da bjeziš, da mi je uzivo da pogledam pilu, a moj 1.5 dCI ne moRe upratiti te klipove od 180 stepeni! :D
 
Ah to mi je najdraza ruta da stignem na zadnji semafor , sa Astrom je to bilo tu i tamo guravo dok sa ovim moram da kocim :D Vazi ne bjezim ja nigdje on rezi cim se upali :D
 
Član
Subaru, 4x4, boxer motor, UEHL, mora biti zanimljiv, neka je sa srecom :) Imas li u planu dizanje snage ili ostaje stock motor ?
 
Naravno gdje da ne iskoristim ovaj potencijal :) izduv je vec uradzen i za sada planiram samo chip. Jos ucim i informisem se o autu i za sada sam saznao za vece konje od navedene cifre da se mora uloziti i malo u sam motor jer pojedini djelovi ne trpe vece brojke. Uglavnom idem postepeno bez zurbe :)
 
Član
Ma samo polako, ne bi ni bilo zanimljivo da moze sve odmah :) Za prave stvari se isplati biti strpljiv. Dobar auto, nastavicu da pratim desavanja. Pozdrav.
 
Top