Subaru Impreza WRX "BugEye"

Subaru Impreza WRX "BugEye"

Hvala svima , Noke kod Seje je hajmo reci noviji model facelift a motori su skoro pa isti , takodje i sama auta do blatobrana o cemu sam vec i pricao :D
Sto se potrosnje tice trosi grada oko 14l , otvorene 8 i kombinovane nemam pojma valjda neka zlatna sredina :D
 
Komsija je bio ljubazan i zovnuo me malo da vidim njegovog WRX-a Hawkeye da nesto vidim i uzmem malo mjere da viidmo jel to sve isto kako sam zamislio :D
I sve je super a njegov primjerak je vrh , mislim i ne bio kad je garaziran i kupljen nov :)



 
Super Moderator
jao vidi ovog :) jedino mi se stopke ne svidjaju, ko da sam vidio i drugacijih modela stopki? jel ima tako fabricki par modela ili?
 
Član
Hoce ovo biti zanimljivo pratim ovu garazu a dragone nemoj biti skrt daj jos slika cim sunce izadje baci koju sliku...maa tvoja ce biti sto puta ljepsa sa novim izgledom joss felgice uhh uhh..:)
 
Član
Meni je tvoj ljepsi.
Drugar mi ima onaj hečbek model crveni koji je po meni ubjedljivo najruzniji.
Te impreze su bas ili ti se svidi ili ne.
:))
 
Heheh da kako ti legne tako je mada se i misljenje moze promjeniti , meni se moja verzija iz dana u dan sve vise i vise svidja , sto vise gledam slike dolaze i druge ideje na pamet ali ostat cu pri hawkeye-u , opet dok ne dodje do toga moze se malo i ovaj uljepsati.....
 
BHT Ovisnik
Nisam jos komentirao, svaka cast za izbor auta, impreze su mi tiha patnja. Najdrazi mi je redizajn ove tvoje koji malo malo pa gledam posto su vani. Ne sumnjam da ce ovaj tvoj primjerak biti upecatljiv. Samo gonjaj sank nazad,nekako mi je to must have za wrx :D
11102611_10153162815856070_8754248285153718186_n.jpg
 
Top