Styling @ SR Mostar 16.05.2010 OTKAZANO NOVI TERMIN 29. i 30.5.2010

Styling @ SR Mostar 16.05.2010 OTKAZANO NOVI TERMIN 29. i 30.5.2010

Početnik
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

ljuboje je IMHO jedini RAT Styler, i njemu scaka cast i on je iznimka, i u RAT Style bi on bio jedini kompetentan, ali onda se nemora takmiciti , nek ddodje i parkira auto, nemora platiti niti kotizaciju ako hoce da prezentira svoj uradak, ali daleko mu je od Bijeljine do Mostara i nazad se voziti radi poziranja...

mada nije to puno daljen nego Gradiska a tamo je bio..


Opet ponavljam Ljuboje je iznimka, ostalo....
 
Član
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

he,he muha ,razlika je 50km...bn-gradiska 250km i bn-mostar 300km
a mucim se sa plocicama u kupatilu(mlada naredila da se zavrsi :D )
 
Član
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

Aj kad je ovdje vec tema, ajmo da vidimo ko sve od ovih stylera spada u 1. klasu, a tko u 2.u...barem nesto konstruktivno da uradimo :cool:
 

wkd

Član
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

ovdje ocigledno dosta ljudi nezna sta je RAT... sretno styleri :cool:
 
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

muha je napisao(la):
ljuboje je IMHO jedini RAT Styler, i njemu scaka cast i on je iznimka, i u RAT Style bi on bio jedini kompetentan, ali onda se nemora takmiciti , nek ddodje i parkira auto, nemora platiti niti kotizaciju ako hoce da prezentira svoj uradak, ali daleko mu je od Bijeljine do Mostara i nazad se voziti radi poziranja...

mada nije to puno daljen nego Gradiska a tamo je bio..


Opet ponavljam Ljuboje je iznimka, ostalo....

svaka cast !

potpis....

raja konta ismirglat haubu i ostavit je 2 dana na kisi, oprat auto i to je to- odo ja u stajlere, a ostalo se i ne gleda...heheheheheh

onda je i moj stari bmw- ubio se za rat style, i to bez osmirglane haube....heheheheh
 
Član
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

guster je napisao(la):
Hoce li biti sexy car wash da ne vodim zenu :D

ako i ne bude druskane, oprat cu ti ja auto u bijeloj majici...imam 113 kila i prave MAN BOOBS, isti kukac smao dlakavije :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

davore ,idete li vi iz doboja?
ja bih stvarno volio doci,ali imam i obaveza...mali milion...
 
Član
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

ok super je sve to al bilo bi super makar da napravite neke "diplome" "priznanice" "cestitke" na par razlicitih stilova... clean, german, jap, rat, vip, oldtimer... onako da upotpunite manifestaciju... nije u nagradama fol znaci to je samo cisto da imas neku sadisfakciju i da neka auta vrijedna spomena i truda ipak ostanu primjecena i nagradjena...

e da i nije pod moranje podjelit sve diplome ako ne bude auta koja su zavrijedila diplomu iz te discipline jednostavno je ni nemojte dodjeliti... npr ako bude samo 1 jap style i on je pomalo nedefinisan i neupotpunjen jednostavno nemojte je ni dodjeljivat...
 
Top