Styling @ SR Mostar 16.05.2010 OTKAZANO NOVI TERMIN 29. i 30.5.2010

Styling @ SR Mostar 16.05.2010 OTKAZANO NOVI TERMIN 29. i 30.5.2010

Početnik
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

rat look, kao vid stajlinga je IMHO nered, nemamo dovoljno "show & Shiny" auta da bi smo bili zasiceni sa tim pa da neko fura "RAT Look"


RAT look auta gledam svaki dan na ulicama, bez ikakvog truda ljudi nisu ni svjesni da voze "RAT Look" vozila,

ko misli da nema klase za njega nek se ne prijavi...

kako je topic rekao opet bi smo napravili 176 klasa i u svakoj po mozda 2 takmicara i onda...

kad bude previse takmicara u style klasama po gore odredjenim kriterijama onda cemo uvesti nove klasee tipa
"RAT LOOK" i slicno..
 
Član
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

bas vala...lako je od golfa napraviti rat look kad je on sam od sebe rat look,uzmite neki noviji auto pa razvaljujte...
 

IGY

Član
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

kod nas vrijedi jedno pravilo, ono ako ne mogu dobiti pehar necu se ni takmiciti, zato svi traze sto vise klasa....
ovo je odlicno i malo promjene da se uvede, ja bi samo dodao jos jednu na ovo, tek da bude ono malo ravnopravnije po godistima, znaci da bude do 1990, pa do 2000, o onda 2000+ jer nije isto uzeti recimo moju ibizu i raditi, i astru od JD za koju su skoro pa duplo skuplji neki dijelovi i zahtjevaju vise paznje ....
 
Član
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

muha je napisao(la):
rat look, kao vid stajlinga je IMHO nered, nemamo dovoljno "show & Shiny" auta da bi smo bili zasiceni sa tim pa da neko fura "RAT Look"


RAT look auta gledam svaki dan na ulicama, bez ikakvog truda ljudi nisu ni svjesni da voze "RAT Look" vozila,

ko misli da nema klase za njega nek se ne prijavi...

kako je topic rekao opet bi smo napravili 176 klasa i u svakoj po mozda 2 takmicara i onda...

kad bude previse takmicara u style klasama po gore odredjenim kriterijama onda cemo uvesti nove klasee tipa
"RAT LOOK" i slicno..
ovo sto ti pricas je apsurd !
 
Član
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

pa eto tako ,govoriti da je svako auto na nasim ulicama rat style ,je glupost , to mogu pricati samo ljudi koji se ne razumiju u auta styling ,itd...
 
Član
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

kod nas se vise cijeni auto naplastikareno raznim plastiketinama kičastim bojama neonskim svjetlima led diodama i glupostima nego auto dovedeno u savrseno stanje sa detaljima koji kostaju ko cijeli plastični body kit kod lokalnog plastičara..
da ima ''leteća''vrata i motor on 64 konjske snage :p
citiram jednog natjecatelja od prosle godine ''pa sta ti oces na autu je sve preradjeno bitno je da ima sto vise detalja''
a ja ga pitam ''jel bitno da to izgleda ko cjelina i da je kvalitetno odradjeno''
kaze ''bitno je da je sve preradjeno ''
hahahhahaha
 
Član
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

jbg za stajl se prerade ocjenjuju,kako bi npr vrsili bodovanje da nije tako ?

ja licno nisam ljubitelj plastikanera ali brate i ova nasa rat look auta sto se vidjaju svaki dan na cesti nisu nesto...
 
Član
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

he,he
opet ista prica... :icon_smile:
ako cemo gledati tako,onda i branici se mogu napraviti za jeftine pare...
poliester i opali
a unutra uzmem i ofarbam sve dijelove u crvenu boju...da bude SHICK!
a da...bez zatamljenja nema price...
:lol: :lol:
BMWSCANER:poslusaj moj savjet i kani se tog clean look-a :lol:
 
Član
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

tebi ljuboje svaka cast,tvoje auto je u boljem stanju od 90% normalnih keceva koji se voze kod nas ali ako kontas sta hocu reci teze bi puno bilo odraditi rat look sa golfom VI...
 
Član
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

ja ne govorim protiv stylinga ni u kom slucaju ali ako je styling onda bar nek se odradi kvalitetno i kako treba i furati jedan smjer u tom svom poslu...
a ne milijun stilova u jednom i svaki do pola uradjen svuda vise neki kablovi scurena boja rezovi fleksaricom bodu u oči, priprema i lakiranje odradjeni ko da je baba ćorava radila i slicne stvari..
kako moze neko doci na styling visi mu branik 2 centa i napuknut i kao ide na natjecanje ebem mu miša ako je vec furka na izgled onda nek to bude savrsen izgled ili se jok natjecati...

bas radi tih PRERADJENIH DETALJA na gomili foruma nasa ''najjaca''styling auta u antituning rubrikama....NAZALOST
 
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

Sacekajte da vidite rezultate sa takmicenja , mislim da ce ovo biti najstrozije ocjenjivanje do sada i naravno tako i treba da bude , da konacno ljude usmjerimo na pravi put a ne da dzizaju svasta po autu i misle da to ide tako , a sto se tice ovog RAT-a cim se vi bunite radi toga i nece da se prijavite svjesni ste da nemate dovoljno materijala za takvo takmicenje , a da se pravi jos jedna klasa za RAT kao sto Muha rece nema dovoljno auta da se to moze odraditi , treba neka konkurencija da bude a ne 3 covjeka da se tamice i da dobiju svi po pehar , kad bude vise RAT-ista sigurno ce biti i ta klasa za takmicenje ;)
 
Član
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

marko_v je napisao(la):
tebi ljuboje svaka cast,tvoje auto je u boljem stanju od 90% normalnih keceva koji se voze kod nas ali ako kontas sta hocu reci teze bi puno bilo odraditi rat look sa golfom VI...

he,he ma opusteno..shvatam ja tebe vec se malo salim...
mene ne dodiruju niciji negativni komentari(jedino ako su realni i konstruktivni)
:icon_exclaim: :icon_exclaim:

little dragon:
ako ciljas na mene,ja mislim da imam itekako dobrog "materijala" za RAT i rado bih dosao ali mi je daleko...
i na takmicenje dolazim iskljucivo radi demonstriranja svoje kreacije,na koju sam itekako ponosan...
posebno jer meni tata ne daje pare da kupim dijelove,vec se sa tim istim tatom mucim da sa nasih 20 prstiju napravimo razno razne dijelove i dijelice...mogao bih "nategnuti" da kupim original rucicu mjenjaca,ali zar nije veci merak,da je pravim sedam dana... :smajli27:
a nagrada me ne interesuje... vaznija mi je reakcija publike... ;)
 
RE: Styling @ SR Mostar 16.05.2010

nisam rekao da nemas materijala za RAT-a , naravno da je veci merak sam praviti djelove al onda ti to radis radi sebe kao sto si i rekao i ne dolazis radi takmicenja nego radi demonstracije svoje kreacije i to je extra , a j* ga naravno da vise cjenim tvoj trud nego nekog guzonje sto samo kesira a ne zna ni kako mu se auto zove to stoji al ebi ga sto se tice takmicenja tako ti je to , iskreno ja ono sto ne mogu priustiti ja se time i ne bavim jer nista ne moze na silu , svaka tebi cast za vozilicu jedinstevena je naravno nisam htio nikoga uvrijediti ali takmicenje je takmicenje
 
Top