„Styling show by 69 Team No.2”

„Styling show by 69 Team No.2”

Član
Obavještavamo sve klubove i takmičare koji imaju namjeru da dođu na Styling Show by 69 team, koji će biti održan 12. maja, da svoj dolazak potvrde ovdje ili na mail: ak69team@gmail.com

Jer je broj mjesta na parkingu ograničen.

Također, ukoliko ste planirali doći dan ranije, za smještaj se možete obratiti Motel-u Taden. Po vrlo povoljnoj cijeni. Noćenje od 15 Eura (30KM). Lijep pozdrav i vidimo se.
 
Član
enesss je napisao(la):
samo da se javi jos ko od mojih da bi isao , eto i mene ....

Enese cuo sam se neki dan sa Elvisom (clan AMK Sunce iz Bihaća) i rekao mi je da dolazi nekoliko auta iz Bihaća. Pa mozes sa njima sve dogovoriti i sa njima kolonu praviti :D
 
Član
Moze samo neko da pojasni kako najlakse naci ima li u blizini kakav trzni centar i sl da se bolje snađem,i placa li se ulaz za posjetitelje kao u Gradiski ....;)
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
To vam je blizu Mercatora na Ilidzi nie tesko nac :D

Skrabo ako hoces bujrum u kolonu da ne lutas :cool:

Bi ja ali u mene diesel jos lagano vozim,"just cruising",koliko vas ide otprilike,mada nije problem kada idete u koliko sati i gdje polazite,imam ti broj ;)
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Moze samo neko da pojasni kako najlakse naci ima li u blizini kakav trzni centar i sl da se bolje snađem,i placa li se ulaz za posjetitelje kao u Gradiski ....;)

Znaci to vam je pored Grand Centra tj. Merkatora na Ilidzi. Tacnije 100metara od centra Ilidze.

terme.jpg
 
Član
Skrabo je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
To vam je blizu Mercatora na Ilidzi nie tesko nac :D

Skrabo ako hoces bujrum u kolonu da ne lutas :cool:

Bi ja ali u mene diesel jos lagano vozim,"just cruising",koliko vas ide otprilike,mada nije problem kada idete u koliko sati i gdje polazite,imam ti broj ;)

Mi isto lagano vozimo, nema divljanja trkanja i slicno. Javim ti na pm odakle i kad tocno polazimo dok se dogovorimo, ide nas 3-4 auta odavdje
 
Legend
Jasmin001 je napisao(la):
enesss je napisao(la):
samo da se javi jos ko od mojih da bi isao , eto i mene ....

Enese cuo sam se neki dan sa Elvisom (clan AMK Sunce iz Bihaća) i rekao mi je da dolazi nekoliko auta iz Bihaća. Pa mozes sa njima sve dogovoriti i sa njima kolonu praviti :D

niko nista ne govori , morat cu vidjeti jer mi uvijek il posao ili nesto drugo vazno iskrsne .... joj da je samo blize nikog nebih cekao
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
sandy_mo je napisao(la):
To vam je blizu Mercatora na Ilidzi nie tesko nac :D

Skrabo ako hoces bujrum u kolonu da ne lutas :cool:

Bi ja ali u mene diesel jos lagano vozim,"just cruising",koliko vas ide otprilike,mada nije problem kada idete u koliko sati i gdje polazite,imam ti broj ;)

Mi isto lagano vozimo, nema divljanja trkanja i slicno. Javim ti na pm odakle i kad tocno polazimo dok se dogovorimo, ide nas 3-4 auta odavdje

Ok moze,javi i ja cu ici najvjerovatnije..:icon_smile:
 
Top