Street race legal

Street race legal

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
imam ja na cd-u igricu a imam i ovaj novi patch 2.3.0LE i imam neke dodatke koje sam ja skidao...imam i hondu civic
 
covece imas li linkove aj postavljaj.......... kako bi ti mogao da postavis te pecheve i tu hondu pa da ja to skinem ili da mi dadnes neki link dje to ima
 
Član
Oj frajera, pa nokke ti postavio exxxtra linkove, sve zivo sto postoji za ovu igru ima na njima, proceprkaj malo pobogu
 
Član
e ovako kralju...hondu ces naci na www.promods.us moras se registrovati..a auta ubacujes na ovaj nacin...kad skines auto dodje ti dva fajla jedan je folder a drugi .rpk fajl...eh to dvoje ubacis u C:.......street legal racing/cars/racers
a dijelove npr felge i druge stvari ubacujes u C:.........street legal racing/parts i to je to...naravno i dijelovi dolaze sa dva fajla.......potrudi se jarane na jednoj stranici ima fino objasnjeno a imas i Readme fajl .....samo strpljivo
 
noke HVALA puno joj kad nabudjim HONDU au bice svasta.....koliko su teski fajlovi sa autima otprilike ja sam skinuo dva po nekih 17 mb e sad jel to to i trebam to da raspakujem jel u c pa ......
mogu li se pare zaraditi nekako lakse tesko je puno uvek skrsim auto a onda poskidam sve i brzi je dosta za 20 km/h max brzina hehe bas sam tuner
 
Član
hehe ma jarane imam i sifre za to :D
BEGFORMONEY--NOVAC
XTREMETUNING-EINVAGEN GTA 140
LETMEROC-ODMAH UDJES U CHAMPIONSHIP
znaci ovo ukucajes u garazi i kad ukucas kliknes gore na onaj cekic tj. tune fine ovako nesto pise
zavisi neki su veliki fajlovi neki nisu...ma raspakujes gdje hoces samo moras to kopirati u one foldera sto sam napisao gore
 
Član
ja skino preko bearshare-a samo ukuco street legal racing redline ...a imam ja na cd-u sa patchem i ostalim dodacima...pa ako hoces da se dogg nekako
 
jao noke pa ti sve imas i sve znas hehe ima li neka novija verzija ove igrice mislim da grafika nije na nivou moze to puno bolje....Igracu ovo dok ne nadjem nesto slicno ovome ali da je bolje hehe igram i 1320 nito legends imam lancera vozim 11 s
 
Član
ma jarane kazem ti ja dva dana sam to neprestano igro i skido dodatke.......... jest da grafika nije cemu ali igrica ima extra pricu ...nema jarane novije verzije........:D...tesko jarane da ces naci  nesto slicno ovome

evo kako sam ja sredio dvicu i kako jeizgledala poslije prevrtanja i ispadanja motora
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top