Street race 402 cup - Tuzla /fotke/

Street race 402 cup - Tuzla /fotke/

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nurija je napisao(la):
kupite diesela :) iii cestitam sam sebi:) :) :) :) na oborenom rekordu vozio sam 13.9 protiv keca iz zupanje ..znaci sve predhodne trke sam koristio manju diznu jer konkurencija nije bila jaka da bi od pocetka koristio vecu..pa sam na kraju stavio 1.5 i odvezo 13.9 . mislim da je to sigurnih 13.5 na normalnom semaforu jer ovaj semafor je kitica.....ai vidjecemo uskoro u mostaru koliko moze golf da ide........jos jednom sve cestitke heheheheheheheheh :)

Svaka cast majstore! Dobro vrijeme! Sta dobro odlicno!
 
Član
sta drugo reci kupite diesela ... ili ako vec nemate diesel kupite sajlu za slepanje dobro dodje nekad hiihhihihihihiih

p9250014zu9.jpg


sala.... korsa je bolesna i zao mi je sto nije vozio do kraja jer fakat auto leti ...
 
Član
Vozim diesela i ti si najveci "krivac" sto moj motor prolazi razne torture prilikom "ganjanja" sa nekim benzincima! :) I uspjeva, ali tesko, ali uspjeva! :)
 
Član
Anais je napisao(la):
joj freak legenda one 2 su boli glava moramo skontat da mi je das u fullsize nekako ;)

Odakle je ovaj Audi S3!? Neki agent 007!?:) Veceras sam ga vidio kod Busovace i prelijep je stvarno, a vidjam ga i u Sarajevu!?
 
Član
I opet Ice prvo mjesto! Svaka cast! Malo nas je Edo izblamirao! A sad je red na tebe da uradis nesto onako!
 
Član
addo je napisao(la):
I opet Ice prvo mjesto! Svaka cast! Malo nas je Edo izblamirao! A sad je red na tebe da uradis nesto onako!

Hvala legendo, a sto se tice masine kao sto sam i rekao preko zime...
 
Legend
Nurija cestitam :)
Steta Huka nije odvozio.
Vedran ... ugasio se
Eso cini mi se od IGY-a izgubio
Bilo je dobro skroz
 
Član
S3 vozi jedan lik sto ima lanac benzinskih pumpi,a nuria svaka cast ,auto leti!!! a plavoj corsici najvece cestitke ,ljudi zasluzuju maximalni respect!!! auto brzo ko avion
 
Član
Ma korsa je drama ne znam da iko ima brzi od nje sem onog audija crvenog...... Ja kreno prije korse 3-4 secunde i opet me stize pri kraju staze :) proletio pored mene ko da stojim
 
Član
Fakat je bilo bezeze sto se naplacivao takmicarima ulaz i to je jedan veliki minus, aza ostalo-pa moglo je bolje, al u odnosu na prosle je extra!

PS: Nurija onaj lik sa kecom crvenim kaze "prodje pored mene u trecoj kao da stojm, nije dobar!" :D
 
Član
pozz raja sta ima cujem bilo je extra na street race u tuzli
bio je moj prijatelj sa bmw 540i crni,i
moj rodjak iz njemacke bmw 5 novi kompresor berlin table
sta kazete kakav je..njega je corsa oderala..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top