Street race 402 cup - Tuzla /fotke/

Street race 402 cup - Tuzla /fotke/

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
dobro je bilo danas koliko sam ja uspio vidjeti, ocigledan pomak u organizaciji cini mi se da nista nije kasnilo, mada sam ja vise bio u Tuzli nego na trci cak sam i na dodjelu nagrada zakasnio cccc em guzva em udesi nekakvi...
 
Legend
adi de ziv bio nadji moje ime tam vidi koliko sam vozio ako je ispod minute, :) da crknem od smjeha

Ovaj put, jednostavno bez zamjerki na organizaciju same utrke, stajlinga i db-a, lokacija idealna, pista je mogla biti i bolja ali boze moje.. Redari cista desetka.
Jedini minus, lik na ulazu hoce da mi naplati 5 KM ulaz na stazu, i tu sam se malo iznervirao, ali samo sam prosao, naravno platio nisam, i necu ni platiti nikada, nije do para nego do principa osjecam se prevareno. Ono ko vozi vozi, ko gleda neka placa ulaz. Ako je do para stavi startninu 5 KM ili 10 ali nemoj trkacim autima naplacivati ulaz.
Ostalo cista desetka, svaka cast svima.
 
Neznam vremena ipak sam trenutno u svedskoj pa moracemo sacekati da se vrati ekipa, usput sto se tice ulaza to je kako ko gleda, ali sve se da srediti i doraditi jednostavno nema druge zasada. Ja sam obezbjedio klubovima recimo ulaz i mjesto, pojedinim..

Drago mi je da je organizacija na nivou i da ide nabolje, sad sam pregledao slik ei stvarno "na oko " izgleda super a i raje je bilo mnogo...
 
Legend
Ma ovo je bilo odlicno, stvarno mislim kad se sjetim zadnjeg race-a u Sarajevu ovo je bas bilo na nivou, i kako sam oduvjek posmatrao "Gerin" kup sa strane iz gledalista odlucim da se i prijavim da osjetim kao vozac sve nedostatke, i fakat bilo je na nivou, prvo pa musko. :)
Inace na upit kome mozemo da se zalimo rekli su nije problem javite se bilo kome od osoblja dalje ce mo vidjeti. Razglas duz cjele staze, sve se culo, hrana je bila tu i OK, hladni sokovi cijelo vrijeme, izvlacenje parova islo po PS-u, trening takodje super, nije bilo guzve, neznam, da neureknem ali ako se ovako nastavi bice nesto od svega. Inace naj veci problem samom organizatoru su lokacije, ovdje je imao srece sa pistom, inace neznam, ono u Sa je bilo uzasno. Danas kada sam gledao Konopeka jedva upravi ono svoje auto, svugdje ga po stazi.
 
Legend
I da red je na kraju da sve ono sto smo oduvjek govorili, nevalja, fali, treba vako treba nako, sada isto tako i pofalimo, OGRADA, RAZGLAS, ORGANIZACIJA, REDARI, SAFETY CAR, HRANA, SOK, Ma sve, je danas se poklopilo i ispalo je nesto predobro. Najvise mi se svidio onaj redbull baloon na startu :)

O tom po tom, mjerni instrumenti, za sada je i ovako dobro, i da drago mi je sto je organizator odmah rekao, ko prestupi prestupi ide odma out, nema ponavljanja nikakvih nikome, imali ste tri utrke valjda ste naucili do sada.
Eto sto smo do sada pljuvali danas ja prvi hvalim.
 
To se cijeni, iako nisam aktivno u organizaciji dajem savjete i pratim... znaci rekli ste da treba ograda nabavila se i bice je jos... rekli ste da nije bilo hrane i pica u modrici nabavili smo i to i ubuduce na svakoj trci,.. trebalo je vise osoblja i redara, i to je odradjeno iako ce trrebati jos recimo par momaka (jakih, od povjerenja..) te ako ima ko voljan da se pridruzi nek mi se javi pa cemo da vidimo, naravno uz dobre dnevnice.

Sto se tice staza kod nas, ima ih ali u losem stanju ili na lokacijama koje nisu bas privlacne... a Sarajevo je posebna prica jer nema adekvatne lokacije a ipak najvise interesovanja je za sarajevo sto sponzora sto takmicara. Ali i na tom je se radilo i pronadjene su dvije nove lokacije pored tuzle i u Modrici...

PS: Svi ostali prijedlozi su dobro dosli i pokusace se rijesiti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top