Street race 402 cup - Tuzla /fotke/

Street race 402 cup - Tuzla /fotke/

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Cini ti se staza je ok ali po prici vozaca dobio sam dojam da su vozili po "makadamu" previse kamencica po stazi cak je bio i jedan slucaj razbijene sajbe bas zbog toga
 
Član
2000583562067269271_rs.jpg


gledajuci ovu sliku rekao bih da staza ide prema dolje ali eto
 
Član
ima staza blagi pad, ali napravili su promasaj posto je trebalo prvo stazu ocistit pa onda pustit da se potezemo ali et dobro je bilo kad se uzme u obzir prijasnji SR-ovi
 
Legend
Blaga nizbrdica je isla meni u korist, jedino neznam jos jesam bio oko minute ili iznad :)
 

IGY

Član
evo da se i ja javim konacno, ICe cestitam na prvom mjestu, i radi muziku u gepeku pod hitno jer ti je neophodna, Nurija svaka cast, Daki takodze na mudima i neka si nam pokaozao diesel audi power, Peka zao mi je sto je sve onako bilo, Emire cestitam na drugom mjestu na DB-u, i imam malu zamjerku u organizaciji za klasu u kojoj sam ja vozio, ako ukupni poredak ide po vremenima kako to da sam 4 a trebao bi biti 3, a Mustafa koji je vozio bjelog keca, 3 a po vremenima bi trebao biti 2
 
Član
daki ti si vozio 22.11s

IGY je napisao(la):
imam malu zamjerku u organizaciji za klasu u kojoj sam ja vozio, ako ukupni poredak ide po vremenima kako to da sam 4 a trebao bi biti 3,  a Mustafa koji je vozio bjelog keca, 3 a po vremenima bi trebao biti 2

Odakle ti da si trebao biti 3, kad imas skoro sekundu slabije vrijeme od 3-eg?

3. 249 Mustafa Salanović Sarajevo VW Golf I 15.82
4. 228 Igor Isanović Sarajevo VW Golf II 16.52

Prva dva mjesta se odredjuju po plasmanu ostvarenom na trci, znaci ako imas srece, mozes biti medju najsporijima, a uzeti drugo mjesto. Od treceg mjesta pa na dalje, plasman se odredjuje po najboljem ostvarenom vremenu takmicara.
 
Član
popravlja se kec lagano, u Sarajevu je vozio 16.6 i 16.8 a eto sada 15.8 ili je to do nagiba staze pa brzi nizbrdo hehe
 
Legend
edo_16v je napisao(la):
popravlja se kec lagano, u Sarajevu je vozio 16.6 i 16.8 a eto sada 15.8 ili je to do nagiba staze pa brzi nizbrdo hehe

Vidjecemo moje vrijeme na nekom drugom :D i odma znas jel do nagiba, a jeste povelik je nagib, identicno onoj pisti u Mostaru i definitivno je to imalo odraza na vremena, ali u stoti dio.
 
Član
Meni nije jedino jasno sta je bilo Alenu_P, vozio skoro sekundu sporije nego u Sa?! Sta jel pogrijesio brzinu il?
 
Član
Hehehhe Alen je malo imao probleme sa mjenjačem... Malo mi je sinhron druge brzine u defektu pa nekad mjenjač neće u drugu. Isti sam problem imao u Modriči i skoro isto vrijeme :lol: . Nema veze, privodimo ovu godinu kraju a do godine ću sigurno popraviti mjenjač i namjestiti svoju krivu karambolku :lol:
Pozz i čestitke svim učesnicima

P.S Boki, šta je sa Saxo-m, nisi učestvovao ili zbog posla ???
 
Član
@VR6Boki
Coupe je isao dosta brze nego inace,ali samo zato sto sam hladio lamelu i nisam palio auto u predstartnom prostoru nego ga gurao (jest tezak) i prvu utrku protiv BMW je drzala dobro,ali sam ja lose startao pa sam morao vratiti kvacilo na sekundu. A drugu trku lamela vec nije izdrzala,klizala je u 2 i 3 brzini. Tako da ovo vrijeme ide bar 0,5 sec nize kad sredim lamelu, Dogovoreno je vec sve ide sinter i bice gotovo do BL ABD.
Cestitke svima na ucescu i osvojenim mjestima.
Staza je imala blagi pad(morao sam cak u 4 saltati 20metara prije kraja)
 
Član
Eh, da se i ja javim sa ove druge strane (organizatora). Hvala vam svima na dolasku, ucescu i na pohvalama kojih ovaj put zaista i ima puno. Trudili se zaista i jesmo, i svaki put sve je bolje i bolje jer uvazavamo sve kritike koje do nas pristignu te ih pokusamo odmah ispraviti. Tuzla je bila idealna lokacija a i publika dosta "laksa" od sarajevske (vidjeli ste sta su u Sarajevu od ograde uradili, sto nije bio slucaj u tz).
Prijave smo zakljucili u 11h te je sve i islo redom, bez kasnjenja.
Neki su se bunili zbog toga, pa smo prijave za Styling i db drag produzili jos malo, ipak doslo je ljudi iz zagreba i novog sada nije bio red da se vrate. Rijtko koga smo vratil, osim onih za 402 trku, tu nema naknadne prijave kad pocinje izvlacenje parova.
što se tice samih ulaznica, ovaj put je napravljeno tako da i takmicari plate. Razlog tome je trka u Sarajevu kada su svi skontali da je bolje se prijaviti za 1km i imati uz to mjesto za parking nego platiti ulaz 5km, pa su se odjednom svi takmicili i nastala guzva. Ali trka sarajevo je prica za sebe.
U Banja Luci cemo vjerovatno napraviti sistem da takmicari koji se prijave do petka, i nadju se na spisku na ulazu nece placati ulaz. Al otom potom.

Sve u svemu, drago nam je cuti da ste zadovoljni organizacijom.

Vidimo se uskoro u Banja Luci!
 
Član
Zelim i ja da cestitam braci svom nuriji za nedostiznost u dizel klasi....:) al brate moj ne znas koristit nitro...sto jest jest...

PS: joj braca lood si :) pusekk veliki ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top