Stravična prometna nesreća kod Bafo naselja

Stravična prometna nesreća kod Bafo naselja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
peugeot206 je napisao(la):
saledoboj je napisao(la):
prosjecna reakcija vozaca od uocavanja do djelovanja je 3-4 sekunde,

mozda kod penzionera od 95 godina.



Na tom djelu puta i vise od 4 sekunde+ u Mostaru ovi dana je tama nenormalna nevidi se prst pred okom. Drugo je da je to na pisti pa da ga ti svjesno uocavas i da znas da ce ti doci sto posto neko sa 200 kmh. Znam kad sam sa prijateljem udario u brdo kad je poledilo bilo, znači gledao sam normalno cestu, dok sam jednom trepno odbili smo se od brda, a isli smo 30-40. Znas ti bolan koja je brzina 200 ......................
A jos se nemoze ocjenit kad izlazis na cesto ko koliko ide cestom, sto puta sam se prevario pa izaso nekome na 70 iz daljine pa dok izadjem covjek mi se nabije na zadnji kraj skoro da me ne udari. O percepciji se moze govorit danima, uzmi samo jedan primjer ako si ikada probao kocnice kako auto koci u mjestu se u kopa, a ako ti je bila neka situacija da ti neko izleti sjeti se onda kako ti je djelovalo kocenje i kako je sve bilo u sekundi.
 
Član
elvis_h je napisao(la):
trazi belaja sa meckom i zaradio,zao mi neduzno stradalih.....

Drogiras li se ti bgt ?

Tigra je mercedesu oduzela pravo prvenstva, samo neznam kako ce mercedes 200D ici 200kmh :icon_rolleyes:
 
Ko je ikad isao tim putem gdje je udes bio moze lako vidjet kako je doslo do sudara.....
nebi rekao da je tigra kriva ili da je Mercedes kriv ali....tu je cesta najšira i brzina je jedina kriva za sve ovo da je isao 60 koliko je i dozvoljeno mogao bi zakocit....a kriv je onaj koga nema sto je najzalosnije u svemu ovome
 
Član
u trenutku kada se tigra ukljucivala na magistralu mercedes je prestizao auto i kada se ubacivao u traku nije mogao zakociti i okrznuo je tigru i zavrsio u saobracajnom znaku tako kazu ljudi sto su tu bili u trenutku nesrece
 
Član
ja sam za to da se zaključa ovaj topic! jer nema smisla dalje naglabat tko je kriv tko nije za to postoje sudstva da odluče, a dovoljno vam je to da je čovijek poginuo ne prljajte mu zemlju svojim glupostima :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top