Stravična prometna nesreća kod Bafo naselja

Stravična prometna nesreća kod Bafo naselja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Oko 20:30 sati tržnog centra Bingo na magistalnom putu M-17 na sjevernom ulazu u Mostar dogodila se teška prometna nesreća.
Promet je potpuno obustavljen, a prema izjavama našeg fotoreportera s lica mjesta, u sudaru su ostali neprepoznatljivi automobili Mercedes 124 i Opel Tigra.
Jedna je osoba (S.Đ.) iz automobila Mercedes 124 poginula, dok je u automobilu Opel Tigra jedna osoba zadobila ozljede neutvrđenog stupnja. Prema kazivanjima policijskih izvora u Opelu su bile dvije osobe.
Na licu mjesta je bila dežurna tužiteljica koja je rukovodila očevidom, te pripadnici PU Mostar koji su osiguravali mjesto nesreće, te koji su izvršili očevid.
Prometovanje ovim dijelom magistralnog puta M-17 je bilo obustavljeno skoro do ponoći kada su automobili ukonjeni s kolnika, te specijalnim vozilom 'pauk' prebačeni u krug PU Mostar. Promet se odvijao preko prilaza i parkinga TC Bingo.

bigger.ashx


bigger.ashx


bigger.ashx


bigger.ashx


bigger.ashx


Preuzeto sa Bljesak.info
 
Član
Pa cini se da ga je Tigra udarila i to valjda bocno? Al sta ga je ovako deformisalo?

Ja kad sam vidio prve slike kontao da ga je kakav motor isjekao velikom brzinom.
 
Ebote odnio mu je pola auta , ali koliko vidim na slici naprijed kabina bas i nije u kriticnom stanju , jel poginuo vozac ili neko pozadi u mecki?
 
Član
izgleda da je doslo do kontakta tigre i mercedesa i merc opalio u prometni znak ili je ono reklama nekakva..
 
BHT Ovisnik
covjece:icon_eek::icon_eek: kako je ovaj tenk od mercedesa ovako se unistio...R.I.P
ova je tigra iz mog nasleja,zive do najboljeg mi kolege,pitat cu njega zna li vise o ovome,strasno
 
Član
CoL3 je napisao(la):
covjece:icon_eek::icon_eek: kako je ovaj tenk od mercedesa ovako se unistio...R.I.P
ova je tigra iz mog nasleja,zive do najboljeg mi kolege,pitat cu njega zna li vise o ovome,strasno


Kako su imena iz tigre. Moze i na PP bitno mi je.
 
Nemogu nikako da povezem,nije tigra vala mogla da prepolovi mecu???
Rahmetli/pokojnog zalim,a ovim ostalim zelim brz oporavak i nek ima bude skola za zivota,njima i drugima...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top