Stravična nesreća kod Tuzle, poginule četiri osobe

Stravična nesreća kod Tuzle, poginule četiri osobe

Član
Ali eto ljudi, pored ove tragedije, opet se u neku ruku dobro zavrsilo, zamisli da su udarili u neku porodicu sa djecom u autu, ili nesto slicno, zao mi je kad se ovako nesto desi, ali nas svijet nikako da dodje do pameti, i uvijek stoji ono Znam ja koja je budala sa ove strane,ali neznam sa druge...:S ugasise se mladi zivoti steta...:S
 
Član
Dioda tacna je informacija da je nastradali imao 16god http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/identifikovane-sve-cetiri-osobe-poginule-na-petlji-sicki-brod/121014059
 
Član
MTR je napisao(la):
RIP , svaki gubitak zivota je tezak posebno mladih ljudi :icon_cry:

off topic : golf 1/2/3 , jette i u osnovi sva auta starija od 20 godina su potencijalne ubice , ali taka nam je stvarnost , da su bili nekom mladjem autu do ovoga ne bi doslo plus uslovi na cesti nisu za brze ili brze voznje

steta :icon_cry:
Prvi put vidim ovako nesto kod nas vecinom sam ovo vidjao po njemackoj bas sam gledao jednog audija a3 sp sipka ovako proletila skroz do prednjeg sjedala ali nije bilo suvozaca u autu.i covjeku nista nije bilo.RIP:icon_cry:
 
Član
Hazim Hajdarević (35), Emir Sinanović (20) i Sejdalija Husičić (16) su poginuli na mjestu događaja, dok je Sanel Hodžić (33) preminuo na putu prema Univerzitetskom kliničkom centru u Tuzli.
evo imena poginulih rahmet im dusa...a ovo se desilo u pola jedan ujutro sigurno se vracali sa vasera iz puracica,da li je alkohol u pitanju ne znam..:icon_sad:
 
jao kad se podje pametovat o izdrzljivosti auta,ja bi povracao nad tastaturom :icon_mad:
pa eto poginuse momci u M5 i sta sad,napisite koje je auto sigurno 100%,da ga kupim i smijem se smrti koja ne moze doci do mene...svaku noc vidim najmanje 5 nesavjesnih(nenormalnih) vozaca i uvijek je bilo "Sto posijes,to pozanjes"

nek im je vjecni rahmet...
 
Brzina je cudo, a srce "u alkoholu" je vece od Rusije.. Svakodnevno se nalgledam kamikaza na cestama, i takvi ljudi mi nikad nece biti jasno. Strasno je ovo sto se dogodilo i nedaj Boze nikome..
 
Član
a bas sinoc oko 10 sati se vracam iz puracica i kolona je pukla do petlje kad dva lika preticu kolonu jedan ML a iza njega kadet samo gledam kad ce kanala uhvatit,ne znam kako narod nema strpljenja majku mu..
 
Član
ja sam bio na ovoj petlji sinoc oko 12 i 20, 12 i 25, vjerovatno se nesreca dogodila par minuta poslije mene

Žao mi je iako su bili pjani ili brzo vozili, ipak su to zivoti

sinoc su uslovi za voznju bili ravni nuli
 
zalosno,ja sam se sinoc vracao oko 23h,a jutros kad sam isao na posao vidio sam stakla i posudu za vodu na onom mjestu,i sad tek vidim sta je ustvari bilo...
Kisa,lose auto i ponajvise alkohola...to su moje sumnje uzroka...
 
Top