Stravična nesreća kod Tuzle, poginule četiri osobe

Stravična nesreća kod Tuzle, poginule četiri osobe

Član
Četiri osobe su poginule u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se sinoć pola sata iza ponoći dogodila na petlji Šićki Brod u blizini Tuzle.

121014004.4_xl.jpg


121014004.5_xl.jpg


121014004.3_xl.jpg


121014004.2_xl.jpg


121014004.1_xl.jpg


Za sada se pouzdana zna da su život u stravičnoj saobraćajnoj nesreći izgubili H.H. (35) i E.S. (20), dok dvije osobe još uvijek nisu identifikovane.

Nezvanično saznajemo kako su tri osobe preminule na mjestu nesreće, dok je jedna osoba svoju posljednju životnu bitku izgubila u UKC Tuzla.

U MUP-u TK su nam rekli kako su se poginuli nalazili u automobilu Jetta 2. Automobil se kretao iz smjera Lukavca ka Tuzli, a prolazeći preko petlje Šićki Brod vozač je izgubio kontrolu nad automobilom i udario u bankinu. Od siline udara automobil je totalno uništen, a svi putnici su poginuli.

Uviđaj su obavili službenici Policijske stanice Zapad PU Tuzla i dežurni kantonalni tužitelj. Istraga je u toku, a više informacija o stravičnoj saobraćajnoj nesreći bit će poznato tokom dana.

klix.ba
 

MTR

Član
RIP , svaki gubitak zivota je tezak posebno mladih ljudi :icon_cry:

off topic : golf 1/2/3 , jette i u osnovi sva auta starija od 20 godina su potencijalne ubice , ali taka nam je stvarnost , da su bili nekom mladjem autu do ovoga ne bi doslo plus uslovi na cesti nisu za brze ili brze voznje

steta :icon_cry:
 
Administrator
R.I.P.

Zna li neko o kome se radi?

Ne znam da li mi se čini il je ova guma skroz ćelava

Li4vLi4vLi4vaW1hZ2VzL3N0b3JpZXMvb2t0b2JhcjIwMTJhL3NpY2tpIDAwMS5qcGcmYW1wO3c9ODAwJmFtcDtoPTYwMCZhbXA7cT0xMDA=.jpg


Evo više slika na linku ispod
http://bhreporter.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=918:stravina-nesrea-kod-tuzle-4-osobe-izgubile-ivot&catid=35:slajd
 
Član
Petlja je osvijetljena, dobro označena..ovdje čak nije problem ni brzina..100% da je alkohol, vrijeme će pokazati...

Nebitno što je jeta da ste bili u nekom boljem vozilo isto bi se desilo..oni su udarili u početni dio gdje se trake razdvajaju a taj dio počinje u obliku slova V...isti epilog bi bio i na boljem autu....jel udarac je frontalno...nikakvo bacanje, zanošenje i sl

Jednom prilikom sam bio svjedok da auto iz lukavca koje je išlo isto kao ova jeta prešlo u lijevu stranu skorz. sreća da nije bilo auto do kraja petlje ali čika je prošao tako..vjerovatno pjan..
 
Član
Ja sam dobio info.. da su ljudi iz Moluha, i da su ostale dvije zrtve 16-o godisnjak, i jos jedna muska osoba od 20 godina, pored ove dvojice vec spomenute, tako da ovu tragediju cini jos vecom gubitak ovako mladih zivota, iskreno sinoc je bilo izuzetno ruzno za voziti, smanjena vidljivost, barice po putu, i onda jos Alkohol dovoljno da se uniste 4 mlada zivota... R.I.P njima, a porodicama sabur i snagu da prebrode ovo...:S
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
R.I.P.

Zna li neko o kome se radi?

Ne znam da li mi se čini il je ova guma skroz ćelava

Li4vLi4vLi4vaW1hZ2VzL3N0b3JpZXMvb2t0b2JhcjIwMTJhL3NpY2tpIDAwMS5qcGcmYW1wO3c9ODAwJmFtcDtoPTYwMCZhbXA7cT0xMDA=.jpg


Evo više slika na linku ispod
http://bhreporter.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=918:stravina-nesrea-kod-tuzle-4-osobe-izgubile-ivot&catid=35:slajd

Joj najezi se od ove slike njih 2-ca u autu mrtvi :icon_confused::icon_sad: R.I.P

http://www.youtube.com/watch?v=SXY2upKHFdY&feature=youtu.be
 
Član
Ove slike iz klix ko iz filma strave i uzasa...Ko zna sta je tu bilo, alkohol, gume celovstone, brzina, losa cesta, kisa jbg to znaju oni sto su vozili al njih vise nema il je jednostavno neiskustvo. Jbg raja vodite racuna da se neko i sa naseg foruma ne bi nasao u crnoj hronici, i onaj sto ide brzo i onaj sto ide polako na isto mjesto dodju zato pamet u glavu i s Bozijom pomoci...
 
Top