Stravičan udes u Sarajevu

Stravičan udes u Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
u petak oko 21:30 sati desila se stravična saobraćajna nesreća

"Dijagnostika još nije gotova. Prema prvim informacijama, muškarac, žena i beba koji su primljeni nemaju teže povrede, dok su preostale dvije osobe u jako teškom stanju", rekla je Jandrićeva..

Ne vidim da igdje piše ko je kriv, ko je tačno prošao sa težim povredama, nije bilo 2 sata popodne neg večer kad obično i svi ostali se trkaju, bila je beba u autu, ne piše kojem, a ako je neko lud da iz čista mira vozi luđački sa bebom u autu onda da, svakako je za osudu, al nikakvi razlozi ne pišu a svi već krenuli sa osudama.Možete se prvo konkrento informisati pa komentarisati a ne priče rekla-kazala, takve priče postoje za svaki al baš svaki udes
 
Član
djavolica je napisao(la):
u petak oko 21:30 sati desila se stravična saobraćajna nesreća

"Dijagnostika još nije gotova. Prema prvim informacijama, muškarac, žena i beba koji su primljeni nemaju teže povrede, dok su preostale dvije osobe u jako teškom stanju", rekla je Jandrićeva..

Ne vidim da igdje piše ko je kriv, ko je tačno prošao sa težim povredama, nije bilo 2 sata popodne neg večer kad obično i svi ostali se trkaju, bila je beba u autu, ne piše kojem, a ako je neko lud da iz čista mira vozi luđački sa bebom u autu onda da, svakako je za osudu, al nikakvi razlozi ne pišu a svi već krenuli sa osudama.Možete se prvo konkrento informisati pa komentarisati a ne priče rekla-kazala, takve priče postoje za svaki al baš svaki udes

a pomislil ti mozda da je neko za vrijeme toga stajao na stanici i to sve vidio ili bio na semaforu za vrijeme toga ili mozda bio u tramvaju ? ? ? Niko nece iz cista mira pocet pricat kako i sta...
 
Član
bio na licu mjesta pricao s policajcima nije mi receno ko je prosao kroz crveno a beba je bila u golfu cetvorci koja je prepolovila jettu na 2 dijela i prebacila zadnji dio jette preko sina
 
Član
To što je bilo djete u autu a tata vozio ludo ne čudi me,vidio sam dosta budala što pretiču na punoj liniji
ili upadaju makaze a djeca im u autu,
ovaj udes bi trebo biti svima opomena da se po gradu netreba ići brzo ,ja većinom idem 30kmh max 40,
želim brz oporavak povrjeđenima ;)
 
Član
s1ck je napisao(la):
bio na licu mjesta pricao s policajcima nije mi receno ko je prosao kroz crveno a beba je bila u golfu cetvorci koja je prepolovila jettu na 2 dijela i prebacila zadnji dio jette preko sina

...jetta je vec udarana sigurno
+ brza božnja i neopreznost mora dovesti do ovog

boze sacuvaj i nikom da se ne desi ;)
 
Član
Muamer Kustura (22) koji je povrijeđen u saobraćajnoj nesreći sinoć u 21.32 sati u Sarajevu i dalje je životno ugrožen, kazala je Biljana Jandrić, portparol bolnice Koševo.

"Dvadesetdvogodišnjak je zadobio povrede unutrašnjih organa, teške povrede glave i ostalih dijelova tijela, te je odmah nakon nesreće prevezen u salu na operaciju. Trenutno je priključen na aparate, a njegova saputnica, koja je zadobila lom lijeve natkoljenice na dva mjesta, te povrede glave, je svjesna, komunicira i njeno zdravstveno stanje je trenutno stabilno", izjavila je Jandrić.

Naime, sudar automobila “Jetta” kojim je upravljao Kustura, a u kojem je 23-godišnja Merhila Bukva bila saputnica, i automobila "Golf 4", kojim je upravljao 32-godišnji H.E, a saputnici su bili njegova supruga H.A. (20) i dijete H.N. rođeno 2009. godine, dogodio se na raskrsnici ulica Zmaja od Bosne i Prva transferzala.

U saobraćajnoj nesreći “Jetta” se bukvalno prepolovila. Prednji dio vozila sa sjedištima vozača i suvozača nalazio se na raskrsnici prema Željezničkoj stanici, dok je zadnji dio vozila zatečen u blizini Muzeja.

Svi povrijeđeni su odmah prevezeni u bolnicu Koševo, a kod supružnika iz “Golfa 4” i njihove bebe ljekari su konstatovali lakše tjelesne povrede.

Jutros, sat vremena nakon ponoći policija je uhapsila vozača “Golfa 4” zbog sumnje da je počinio krivično djelo ugrožavanje javnog prometa, odnosno da je upravljao automobilom u alkoholisanom stanju. Jutros u 8.10 sati, nakon kriminalističke obrade, kako saznajemo u policiji, H.E. je pušten na slobodu.
 
Član
strasno majke mi... s bebom... u autu.... cccc i to 2009 godiste pa buftla... ma njega treba u tvorza cisto zbog toga sto je majmun s klinkom u autu...
 
Član
djavolica je napisao(la):
Kako ljudi mogu osuđivat a da nemaju pojma ni šta se desilo nije mi jasno nikako?Pa i da se trkao nije mu sigurno bila namjera ubiti nekog!Eto sad svi fini, nikad kroz grad nisu gas stisnuli i sve perfektni vozači ovi biseri što komentarišu za vozača Golfa 4! :icon_mad: Pogledajte prvo malo sebe pa nekog drugog komentarišite, sigurno ste barem jednom uradili isto šta i on samo ste imali veće sreće nego on i dajete sebi sad za pravo nekog osuđivati!Čovjek će svakako platiti za svoje ako je kriv ne znam odakle sve ovoliki filozofi se nađu ccc :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Pa i da se trkao nije mu sigurno bila namjera ubiti nekog!..postedi nas ovakvih svojih glupih komentara, nidje veze ...jos dijete u autu i to ne od tri godine kako je pisalo vec beba 2009 godiste,prolazak kroz crveno i sad pitanje dal ce jos ovaj momak prezivit a 22 godine mu i ako ostane ziv imat ce posljedice citav zivot,zbog jednog kretena,nema nikakvog opravdanja za ovo da mu je bilo nes hitno,trko se vako-nako i kazes da ga ne osudjujemo :icon_rolleyes::icon_mad:

Strasno je ovo samo na slikama vidjeti, ne daj Boze ikome da se desi ....
 
Legend
Stilo je napisao(la):
muha je napisao(la):
auto nije puklo od udara nego su ga rezali vatrogasci..

jeste i vatrogasci prenijeli zadnji dio auta na drugu stranu ceste da zaustave i saobracaj prema gradu SIGURNO

Jeste al pogledas malo stetu na golfu i shvatis da nije realno nikako da se auto prepolovi
 
Član
kao sto je neko naveo za dzetu da je mozda i prije bila udarana, moguce je sve samo ni ja nisam mogao da vjerujem kad sam vidio golfa 4 u kakvom je stanju a dzeta prepolovljena
u svakom slucaju nadam se da ce stanje ovog momka biti stabilno uskoro aBd
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top