Stravičan udes u Sarajevu

Stravičan udes u Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja ne znam sta ova raja misli,ustvari da li uopste misli glavom....
ne mogu da vjerujem,da je na nekom autobanu pa hajd,al u gradu :icon_mad:
 
treba za ovakve stvari trajno oduzeti vozacku...:icon_mad:
Dabogda nebude stradalih,uvjek neduzni...:icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
ovo je stvarno stravican prizor auto prepolovljeno na 2 dijela, u golfu4 bilo dijete od 3 god, a sreca pa nema smrtno stradalih
 
Ovo je stravično i na slici vidjeti a kamoli uživo :icon_sad:
Daj Bože da svi ostanu živi i da se oporave što prije pa sve i da je bilo neke trke bilo koga od ovih samo da svi živi ostanu, a opametit će svakog ovakav doživljaj šta god da je radio!Šteta kolko ljudi ne razmišljaju pa naprave ovakve stvari :icon_sad:
 
Član
Nema ni meni to Deyo logike, moze biti da je ovaj sa Jettom kroz crveno prosao i ovaj ga zakacio.

Tek sad vidim slike ovoga udesa, nisam ni znao da se desio...
 
Član
jel tacna informacija da je prolazio kroz crvena, onda je stvarno poremecen
dijete od 3 god na zadnjem sjedistu :icon_confused:
 
Član
brza vožnja ubija, misli on frajer jer ima golfa 4 pa može da se traka kroz grad i prolazi kroz crveno.............. osobama koje su bile u jetti želim brz oporavak, a vozaču golfa dugu robiju, a i da je poginuo ili kasnije podlegne od poslijedica, ni sekunde mi ga nije žao..................
 
Član
s1ck je napisao(la):
jel tacna informacija da je prolazio kroz crvena, onda je stvarno poremecen
dijete od 3 god na zadnjem sjedistu :icon_confused:

a mozda je bio u nekom problemu zurbi , ali sta god da je nije mi jasno ajd sto vozi dijete u autu njegovo je nego tog sto je udario ni krivog ni duznog on je mogao imat dijete , ali daj Boze da se izvuku ove 2 osobe sto su bile u jeeti
 
Član
Ma nebi ja tome vjerovao, nas narod odmah svasta izmisli. I to obicno oni ne posebno pametni likovi, oni odmah imaju najbolje teorije i znaju zasto se to desilo, kao da su bili u oba auta u isto vrijeme. Vidjet cemo narednih dana o cemu se tu stvarno radilo...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ma nebi ja tome vjerovao, nas narod odmah svasta izmisli. I to obicno oni ne posebno pametni likovi, oni odmah imaju najbolje teorije i znaju zasto se to desilo, kao da su bili u oba auta u isto vrijeme. Vidjet cemo narednih dana o cemu se tu stvarno radilo...

slazem se, ali definitivno da je ovaj cetvoru malo stisnuo
 
Kako ljudi mogu osuđivat a da nemaju pojma ni šta se desilo nije mi jasno nikako?Pa i da se trkao nije mu sigurno bila namjera ubiti nekog!Eto sad svi fini, nikad kroz grad nisu gas stisnuli i sve perfektni vozači ovi biseri što komentarišu za vozača Golfa 4! :icon_mad: Pogledajte prvo malo sebe pa nekog drugog komentarišite, sigurno ste barem jednom uradili isto šta i on samo ste imali veće sreće nego on i dajete sebi sad za pravo nekog osuđivati!Čovjek će svakako platiti za svoje ako je kriv ne znam odakle sve ovoliki filozofi se nađu ccc :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
djavolica je napisao(la):
Kako ljudi mogu osuđivat a da nemaju pojma ni šta se desilo nije mi jasno nikako?Pa i da se trkao nije mu sigurno bila namjera ubiti nekog!Eto sad svi fini, nikad kroz grad nisu gas stisnuli i sve perfektni vozači ovi biseri što komentarišu za vozača Golfa 4! :icon_mad: Pogledajte prvo malo sebe pa nekog drugog komentarišite, sigurno ste barem jednom uradili isto šta i on samo ste imali veće sreće nego on i dajete sebi sad za pravo nekog osuđivati!Čovjek će svakako platiti za svoje ako je kriv ne znam odakle sve ovoliki filozofi se nađu ccc :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

u po bijela dana prodze kroz crveno i da ga ne osudzujem , i pri tome napravi udes i to mozda strada nego od povrijedzenih...
 
Član
djavolica je napisao(la):
Kako ljudi mogu osuđivat a da nemaju pojma ni šta se desilo nije mi jasno nikako?Pa i da se trkao nije mu sigurno bila namjera ubiti nekog!Eto sad svi fini, nikad kroz grad nisu gas stisnuli i sve perfektni vozači ovi biseri što komentarišu za vozača Golfa 4! :icon_mad: Pogledajte prvo malo sebe pa nekog drugog komentarišite, sigurno ste barem jednom uradili isto šta i on samo ste imali veće sreće nego on i dajete sebi sad za pravo nekog osuđivati!Čovjek će svakako platiti za svoje ako je kriv ne znam odakle sve ovoliki filozofi se nađu ccc :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

prvi ja divljam ali ne sa djetetom od 3 godine na zadnjem sjedistu ne osudjujem nikog samo kazem da bi se auto prepolovilo na 2 dijela treba malo veca brzina
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top