Stravičan udes u Sarajevu

Stravičan udes u Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
@peugeot206



drug vecina onih koji su polozili tek poslije 18. rodjendana su iskusniji i bolje se snalaze za volanom od onih koji poloze u 30 il 40 godini svog zivota...cast izuzetcima i na jednoj i drugoj strani...
ja imam vozacku 2 godine...i za te dvije godine nisam napravio ni jedan udes...ali sam zato s 15 godina unistio..ali unistio golfa 1...a sa 10 godina kad nisam dobro ni mogao dohvatiti papucice isao u skolu s ficom....
sa 17 godina sam vozio najvecom brzinom ikada za volanom...znaci vozacka kao licenca nije mjerilo znanja i umijeca za volanom.....
poenta ovog gore...
ako se neko hoce dokazivat i praviti budalu od sebe njemu neces stati u kraj...budi siguran....prodji malo po forumu i naces temu onog sarajlije maloljetnog kojem su oduzimali auta i kralj se ponovo vracao istim stilom;)
a ovo sa udesom....nek im je Bog na pomoci
 
Član
trizex je napisao(la):
za ove sto propovijedaju o godinama i sl. - vozac koji je napravio sranje ima 32 god - da dignemo granicu na 35 god kako ste krenuli, a?


Potpis!!
Nije bitna starosna dob covjeka,nego je bitno koliko ima sivih celija da razluce sta je ok raditi a sta ne!
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Ne mogu se neke stvari spreciti, iskreno radio samsa autom mnoge gluposti nego te zakoje se vecina vas kune da nije uradila ali dovoljno paznje i "iskustva"(jer vecina nas ffreekova za autima je vozila debelo ispod 18e) i sve 5

potpis (posebno za ovo u zagradi)
 
Član
Ev' ja vozim vise od 4 god i nisam jos hvala bogu imao sudar. Volim i brzo vozit al kad imam mjesta i fore. Nikad ne prolazim kroz crveno, nit divljam preko prosirenja ni trotuara, prestizem kroz tunele i pune linije. Nemam se vala kome dokazivat cisto moj cejf kako cu vozit.

Da se hoce bar pola ovih racera prijavit na street race pa da tamo pokazu sta znaju, bilo bi puno zanimljivije nego ovako prolazit kroz crvena i ugrozavat druge zivote;)
 
godine nemaju nista s trkanjem, ako si ikad gledao fast and furious a tako je i u pravom zivotu likovi imaju preko 30 godina jer ispod 30te nemogu sakupit dovoljno love da naprave auta nakva kakva jesu i onda se trkaju po ulicama...a za tog lika da ima imalo mozga razmisljo bi glavom o svom djetetu...da je koliko god bio pijan kad je mogo vozit i stisnut gas mogo je i glavom mucnut i o djetetu razmislit...kad bilo ko stisne po gasu nema namjeru da ubije nekaga ali zato ja prvi ne divljam kad vidim auta oko sebe...jedino sto je u BIH potrebno je zatvora u svakom gradu pa kad vako nesto se desi i lik kriv odmah ga u zatvor na robiju a ne tipa oslobodi ga nema mjesta u zatvoru...pa nema u KPD Zenica mjesta za milion ljudi...ako ima iko pametan s lovom nek napravi koji zatvor isplatit ce mu se investicija...ja bi rado al nemam love...sto se tice samog udesa uzas zivi cito jos jucer u novinama i kad sam vidio da je auto prepolovljeno i na 2 razlicite ulice...previse vala...jedino da je auto bilo bukvalno trulo
 
Jebo te strasno stvarno. :icon_eek: Ovo jedan od vecih kretena za kojeg sam cuo u posljednje vrijeme.

Kazem nisam ni ja neki uzoran drajver,daleko od toga,ali nikad vala ne bih kroz crveno,pa dje ces to covjece i to pri takvoj brzini i to sa djetetom ,cuj djetetom,bebom u autu,vala kreten jbg.
 
Član
djavolica je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Kako ljudi mogu osuđivat a da nemaju pojma ni šta se desilo nije mi jasno nikako?Pa i da se trkao nije mu sigurno bila namjera ubiti nekog!Eto sad svi fini, nikad kroz grad nisu gas stisnuli i sve perfektni vozači ovi biseri što komentarišu za vozača Golfa 4! :icon_mad: Pogledajte prvo malo sebe pa nekog drugog komentarišite, sigurno ste barem jednom uradili isto šta i on samo ste imali veće sreće nego on i dajete sebi sad za pravo nekog osuđivati!Čovjek će svakako platiti za svoje ako je kriv ne znam odakle sve ovoliki filozofi se nađu ccc :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Pa i da se trkao nije mu sigurno bila namjera ubiti nekog!..postedi nas ovakvih svojih glupih komentara, nidje veze ...jos dijete u autu i to ne od tri godine kako je pisalo vec beba 2009 godiste,prolazak kroz crveno i sad pitanje dal ce jos ovaj momak prezivit a 22 godine mu i ako ostane ziv imat ce posljedice citav zivot,zbog jednog kretena,nema nikakvog opravdanja za ovo da mu je bilo nes hitno,trko se vako-nako i kazes da ga ne osudjujemo :icon_rolleyes::icon_mad:

Strasno je ovo samo na slikama vidjeti, ne daj Boze ikome da se desi ....
Dobro "PAMETNI" koji si ti faktor ovdje da nekog osuđuješ???Jesi možda sudija kakav da riješiš neke naše neriješene sporove kad već imaš toliko slobodnog vremena??? Vjerovatno su ga pustili zato što je kriv, a tom momku šta god da bude on će platiti zato svakako ako je njegova krivica.Ne znam samo kako svi daju sebi za pravo nekog da osuđuju a ista im se stvar mogla desit jer su svi kad tad se u to isto vrijeme trkali po gradu i sigurno nisu razmišljali o tom da nekog mogu ubiti na taj način.Daj dosta je pametnjakovića, svi sad pokupili svu pamet svijeta kad treba druge osuđivati a ne vide smeće ispred svojih vrata, prvi ti pa svi ostali koji se jave sa sličnim komentarima!On je budala ako nije razmišljao o sigurnosti svog vlastitog djeteta al ko je to ovdje nadležan da nekog osuđuje šta god bilo u pitanju?Ima policija i sud pa nek odluče koliko je kriv i šta će za to platit, a ne ovdje pojedini "stručnjaci" sve veliki moralisti i pravnici a u stvari samo imali malo više sreće od njega što ne znači da ih sutra već ta ista sreća neće izdati!Osudi sebe sljedeći put kad stisneš gas po gradu bez obzira kakva je situacija u pitanju pa ćeš skontat šta hoću da kažem uopšte ;) Umjesto da ljudi nešto nauče iz ovog svi samo komentarišu kakav je taj jedan jedini vozač a takvih X i ovdje na forumu.Ako neko ne konta poentu mog prvog komentara za ovo nije problem mogu i nacrtati ;)

Sve to stoji carko al opet kad skontas da je vozio dosta brzo i jos pri tome prosao kroz crveno sa BEBICOM i 20 godina starom suprugom u autu je za svaku osudu...mislim wtf, koliki kreten moras biti da to napravis..naravno, niko od nas ovde na forumu nije cvjecka sto se propisne voznje tice al sam siguran da vecina (bar ovi koje ja znam) nisu toliki majmuni da takvo nesto naprave...ipak imaju granice neke a on je presao svaku i treba ga maximalno osudjivati...tako da se ne mogu sloziti s tobom al nikako ;)
 
Egzekli!

Bilo mi se mrsko vracat stranicu unzad da citiram Djavolicu,ali eto rece cojek sve sto sam imao naumu iznad ;)

I naravno,brzo oparavak zelim momku!
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Ne mogu se neke stvari spreciti, iskreno radio samsa autom mnoge gluposti nego te zakoje se vecina vas kune da nije uradila ali dovoljno paznje i "iskustva"(jer vecina nas ffreekova za autima je vozila debelo ispod 18e) i sve 5

ja poceo sa 13 :D ... doduse poceo sam sa 9 al tad jos nisam mogo dokucit pedale pa je djed pedaliso i mjenjo brzine a ja sam moto volan sa suvozacevog lijevo desno ako smo na otvorenoj cesti (uglavnom zivinice-tuzla preko par sela) ili ako smo na pisti onda bi bio u krilu ... uglavnom sa 13 sam prvi put ja sjeo za volan lade samare, naglo pustio zvacilo i pritisno gas, izgledalo je ko da polijecem, odjednom hauba gor :lol: ...
 
Legend
danas sam vidio auto "uzivo" i mogu reci samo da je auto 100% bilo nekad slicno udarano, pa da je vareno ili je korozirala od neceg drugog, pa je pukla bas tako kako je pukla
bilo kako bilo, to je putnicima jette spasilo zivot, jer da se nije prepolovila, onda bi sad njima sigurno pisali rip, jer bi doslo do mnogo vece deformacije prednjeg dijela auta
prvi kontakt je bio kod zadnje lijeve gume, tako da je bukvalno golf odnio zadnji dio, dok su oni ostali u prednjem, takodje sreca pa nije niko nazad sjedio..
 
nodiash je napisao(la):
Sve to stoji carko al opet kad skontas da je vozio dosta brzo i jos pri tome prosao kroz crveno sa BEBICOM i 20 godina starom suprugom u autu je za svaku osudu...mislim wtf, koliki kreten moras biti da to napravis..naravno, niko od nas ovde na forumu nije cvjecka sto se propisne voznje tice al sam siguran da vecina (bar ovi koje ja znam) nisu toliki majmuni da takvo nesto naprave...ipak imaju granice neke a on je presao svaku i treba ga maximalno osudjivati...tako da se ne mogu sloziti s tobom al nikako ;)

Slažem se ja sa tobom apsolutno, sa njim nešto očito nije u redu a osjećaja očito nema nikakvih čim je u stanju rizikovati život vlastitog djeteta.Daleko do toga da stajem na njegovu stranu ili bilo čiju da nešto slično napravi pa da mi je brat rođeni, al da ljudi samo razmisle na drugačiji način malo o tome pričam...jer svi ćemo mi ovo danas iskomentarisati, svi ga osuđivati što je i logično i sutra već zaboraviti na to...a ne daj Bože da se nekom desi išta i približno, to je samo trenutak nepažnje nekad jer svi mi kad tad brže vozimo i nećemo se tad sigurno njega sjetiti.Naravno, vjerujem da ipak ovdje nema budala koje će nešto slično uraditi sa vlastitim djetetom u autu al moglo je biti dijete u tom drugom autu i to je jednako stravična stvar kao i ovo...najgore je što uvijek neko nedužan strada.Ne branim nikad ovakve luđake, daleko od tog, ako je neko pomislio, govorim samo da svi razmisle o tom da se može desiti i drugačija situacija od ove a da krivica bude ista, a njemu, ako je imalo ima, ostat će grižnja savjesti što je upropastio dvoje mladih ljudi, pa nadati se samo da će platiti zato i da neće nikad ništa slično napraviti ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top