STOP PROSJAČENJU NA SEMAFORIMA !

STOP PROSJAČENJU NA SEMAFORIMA !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Schumi je napisao(la):
Namjerno sam temu stavio u obavještenja kako bi je svi vidjeli, a problematika se sama odaje u naslovu. Svjedoci smo pojave sve više prosjaka na semaforima koji stvarno počinju nervirati, a da ne spominjem kako kaljaju ugled naših grad/a/ova .. U Sarajevu gotovo da nema više nijednog semafora a da ih nekoliko nije zaduženo da tu dežuraju, i nekako je lako muškima ali znaju prema ženama biti bezobrazni i nasilni, vidio svojim očima.. Pa sam mislio da se pokušamo usaglasiti oko neke akcije koja bi značila koliko toliko, ja sam mislio neku zanimljivu ideju koja bi bila interesantna širim narodnim masama kad vide.. Konkretno naumpalo mi je da se štampaju naljepnice '' Ne dam marku!'' koje bi ljepili pri dnu na vozačko staklo, nekome možda smiješno zvuči ali meni djeluje kao dobra ideja :D Da vidimo vaša mišljenja, savjete, prijedloge, da li ima ljudi koji misle da mi možemo išta ovdje uraditi..

P.S. Komentare tipa: Ti ljudi nemaju šta jesti,muka ih natjerala,država ne brine za njih, grehota je, zadržite za sebe :D

Slazem se u potpunosti stobom...pravo su bezobrazni i to narucito prema zenama,djeovjci...imao sam bash priliku gledati malog ciga kako trazi od jedne djeovjke 1km i ona nema on se odmace uze kamen i poce da je gadza i pobjeze..t:icon_mad:
 
Član
Bog te vidio sta ce raditi, nedaju covjeku s fakultetom posao da dadne romu, vecina roma radi ono sto su uvijek radili sakupljanje zeljeza, akomulatori itd. neki i bolje prodju, kad ga vidis ides na drugi trotoar da ne prodjes pored njega, a da ga neko zovne da radi.Sigurno ih ima dosta koji nece nista da rade pa tako salju djecu zene da prose i to treba rijesiti svakako, a i ovo na semaforima imao sam priliku vidjeti.
 
Član
Dobro činjenica je da je problem romska populacija, ali može li se organizovati neka akcija da probamo nešto uraditi, da bar malo probudimo svijest u drugim ''običnim'' vozačima da im ne daju pare,jer da oni dva dana ne zarade ni 3 KM, treći dan bi kontali nešto drugo,sigurno da ne bi gubili vrijeme sjedeći na ulici bezveze..

@zmajich - ja ba još samo fali da nas krenu rokati, trebamo biti zahvalni što to ne rade ?! :D
 
Član
Tuzla, katastrofa što se tiče prosjaka, a posebice "cigana", za koje ja znam da se samo bave time isto kao sto ja idem na posao svaki dan, ujutro ih dovuku naveče vracaju, nije za preživljavanje, čisti lopovluk i bezobrazluk i neznam zašto ih veše neko ne skloni s ulica, izgleda da nema naša policija dovoljno vremena da se još s tim bori, ccc, štoje još gore dječica "cigani" hodaju po cesti po magistrali sekunda ti treba da ga pokupiš i eto ćorke zbog koga ??? apelujem da se to dovede u red...

evo jedan s foruma; otišli cigani u džamiju, ušli, sjeli kad dolazi efendija pita jeste uzeli abdest, kad cige nismo mi hodža bogami neko je drugi:D
 
bmwscaner je napisao(la):
sveti adolf da uskrsne samo dan treba mu napraviti jednu termo elektranu nedje u sred BiH da to sve nalozi fino bilo bi struje za cijelu BiH da svi fino surfamo cijelu zimu da struje ne nestaje :)
samo jbg ubio bi nas racun za plin :p

Hahaha, to to, to se trazi :cool:, al sveti Adolf :lol: :D

Jasta neg rade po naredbi, mati sjedi negdje u cosku, i raspodijeli ih po semaforima. Jos kad operem auto a on mi stavi one svoje ruke na stakla i prica nesto.... ma mars u pm :icon_mad:, ne treba im tacno nista dati, ama bas ni marke... Dosadno vise postalo, nema semafora da oni ne stoje kod njeg... Treba ih deportovati u Francusku, a oni nek salju dalje do budale :lol:
 
Član
ja taj problem rijesim tako sto ostavim jedno 10 metara razmaka izmedju sebe i auta ispred...dok on dotetura do mene upali se zeleno i lagano ga prodjem...
komentar jednog malog cige koji je skontao u cemu je stos : "e jesi namazan!" (nema ni 7 godina) :lol:
 
Član
Ma nadze se neki posaoo..jer znam jednom idem korz sarajevoo i ciganka starija trazi pare ja joj rekao oces raditi ev pare samo se okrenu i ode...nece oni da rade navikli ovako da uzimaju pare,,a nas naord sve daje i daje
 
Shelby je napisao(la):
ja taj problem rijesim tako sto ostavim jedno 10 metara razmaka izmedju sebe i auta ispred...dok on dotetura do mene upali se zeleno i lagano ga prodjem...
komentar jednog malog cige koji je skontao u cemu je stos : "e jesi namazan!" (nema ni 7 godina) :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


potpuno se slazem sa autorom teme, jer kada gledas svaki dan ih je sve vise i vise, gdje je tome kraj?
i haj da to normalno prosi nego se ljuti kad mu das nesto drugo osim koje marke.
pita me mali cigo marku neki dan (a svaki mu put dadnem i vise od marke) i neki dan ja mu dade onih feninga bilo u autu, stvarno sitno, poce on meni neke psovke. neće više ni feninga dobit od mene
 
Član
svaka cast za temu. tesko je tome stati u kraj, narocito jer nase vlasti nista ne poduzimaju po tom pitanju. ja licno nikad ne dam, radim isto sto je vec neko napisao, ostavim par metara razmaka izmedju sebe i auta ispred i cim dodje do mene pomaknem se naprijed do tog auta (naravno njima mrsko se za mnom vratit pa produze do iduceg auta). takodjer sam za neku peticiju ili nesto slicno, mada bi to mnogi osporavali (pogotovo nasi politicari) krsenje ljudskih prava, ravnopravnost svih, vako nako bla bla... zato svako radi sta mu volja :icon_mad:
 
kojaj je to muka s njima da ne pominjem, ona kod pekare AS u hrasnom ne popusta zena, prodjem tuda najmanje 4x dnevno ali svaki put daj, daj, ka auto pijaci kad ides nedeljom jadi, vraca, ma nema semafora sto kazes da ne stoje na njemu....

ja sam jedno vrijeme koristio svoj patent za tjeranje malih napasti, naime tad su vecinom radili pranje sajbi, navali mi na prednju a ja ga posaljem na zadnju, rekoh ona je prljava ova je cista, a na zadnjoj sajbi je improvizovana prskalica bila, tako da kad pocne s pranjem sajbe ja ustvari okupam njega, pa su nakon 2 kupanja sve i jedan znali koje je auto pa su me zaobilazili.....


a jedno od mogucih rjesenja, svi da nabavimo nesto slicno ovome.....


<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/gWZlyI-ptFM?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/gWZlyI-ptFM?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
jebes ljudska prava sve to treba po kratkom postupku....

hitlera podravam..najgori ljudi u svijetu jvreji i cigani...
 
Član
e jeste cigani pravi nedate ni marku :D


kaze meni cigo jedan prije godinu u Nedjaricima, daj mi marku il cu ti razbit staklo, joj reko nemoj, hodi evo ti... i zaviri on kroz prozor ja za glavu i zatvorim ga... 10tak metara ga tako vozio dok sam se pomjerao...
od tad ne prilazi autu a ostalim govori bjezi ovaj lud:D

mada ima i finih koji otpjevaju po koju pjesmicu :D

u svakom slucaju PROTIV NJIH DEFINITIVNO!!!:icon_mad:
 
Član
evo cigancica koji stoje na semaforu kod sodaso....nece se pike ljutiti njegova je slika.....:D
60156_442613921760_695761760_5642006_6081825_n.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top