STOP PROSJAČENJU NA SEMAFORIMA !

STOP PROSJAČENJU NA SEMAFORIMA !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
guster je napisao(la):
kaze meni cigo jedan prije godinu u Nedjaricima, daj mi marku il cu ti razbit staklo, joj reko nemoj, hodi evo ti... i zaviri on kroz prozor ja za glavu i zatvorim ga... 10tak metara ga tako vozio dok sam se pomjerao...

HAHAH :lol::lol:

koja si ti budaletina :D
 
Član
Jarane imas dvajs maraka - cega bolan
ama dvajs feninga izvini zajebo sam se :lol:
Juce gledam prijete covjeku na pofalicima zato sto ih je tjerao :icon_mad:
Prije 5-6 godina dolazila jedna ciganka u objekat u kojem sam radio Ljudi moji avion...
Pito sam je x puta da "zaradi" petobanku a kasnije i stoju i nije htjela :icon_sad:
Kaze hos da me cigo ubije ja sam postena
 
Član
Čim priđe sa onim smećem da mi pere prozore, glavu bi' mu odšrafio, al' ako 'oće da zaradi tu marku, mora nešto i pjevati, repati, odigrati. Nema para ako neće da zaradi pošteno.:D
 
Član
eeeeeeeee moji prijatelji,najbolji ljek za ove male napasnike je spricalica za sajbu koja baca i ljevo i desno,svugdje pored samo ne na sajbu :icon_twisted:,bjeze ko zohari od raida :D nema tog cige koji ce se pokvasiti vodom za markicu :D
 
Član
Kupite sebi onaj djeciji pistolj na vodu al onaj na napumpavanje jer se ocigledno boje vode il spojite struju na auto pa kad ga pecne nece vise.A netreba im davat para radje nesto za pojest il jos bolje nista.;)
Zamislite kad ona vozila pod pratnjom stanu na semafor a oni navale ide predsednik drzave on ima:lol::lol:.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top