stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

MTR

Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6DS-YlXDRo8&feature=related[/video]
 

MTR

Član
Dok je Nissan pravio Sunny-a 1,6 , Z8 je bio plafon dizajna
A volio bi vidjet na neko u Europi docera M3 od HPF-a pa da vidimo cija majka crnu vunu prede

eskuzemua :D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nC3Ot_oxbe0[/video]

du hast mich :D:D:D:D
 
Član
BMW je dosad radio sve sa atmosfercima u M diviziji, sad ce malo u polje trubaka da se ubaci, gdje nissan ne moze ni da se zamisli bez turba ... :)
 

MTR

Član
Nelle_G je napisao(la):
BMW je dosad radio sve sa atmosfercima u M diviziji, sad ce malo u polje trubaka da se ubaci, gdje nissan ne moze ni da se zamisli bez turba ... :)

ja brate , vidis to sam zaboravio , skines ona dva turba sa Nissana i imas fin V6 od 170 KS :D
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
i po tvome boki kazes onda BMW je u silaznoj putanji i nezna napraviti dobar auto :)

Upravo, nije ono sto je nekad bio. Gdje se pokazuje koliko je neko dobar i krajnji dosezi proizvodjaca, nego u autosportu? A tu je BMW itekako podbacio, u F1 ih je ebao Ferrari, pa Renault, pa McLaren, svi su uzeli po nekoliko titula, BMW 0, jedna velika 0. Na kraju su skontali da se djaba brukaju i zbrisali. Nisu oni losi, al je konkurencija bolja. Bitno je da nisu uspjeli izaci na kraj sa najboljima. A sto se tice serijskih auta, osim M3, ostali M-ovi i nisu neki vrh. Danas 90% proizvodjaca zna napravit dobar auto, vjerujem da bi i Hyundai da hoce mogao napraviti auto koji ce biti brz poput M5 il M6, cak i bolji od njih. Imaju tehniku za to, al nece, nije bitno sta mogu, nego sta rade. Ima i Citroen tehniku, imaju 6 uzastopnih titula u WRCu zadnjih godina, al opet najjaci C4 ima 180 KS i prednji pogon, taj auto nemoze ni primirisat Golfu GTI, da Golfa R i ne spominjem. A mogli bi sloziti sjajan auto, to sto bi mogli, nece pomoci vozacu C4 da bude brzi od GTI-a...

MTR ohladi malo, ne moras u svakoj temi te nebuloze pisat, kvaris i pokoju ozbiljniju raspravu, kojih je i onako malo.
 

MTR

Član
MTR ohladi malo, ne moras u svakoj temi te nebuloze pisat, kvaris i pokoju ozbiljniju raspravu, kojih je i onako malo

a s kom cu se bacit u ozbiljnu raspravu hljeba ti , moram malo zadavat :D

rekao sam u prvom postu u ovoj temi , svi vozite auta preko 500 konja i imate licence za trkaliste .
Eto hajde ti meni objasni kako ce neko komentarisat nesto sto je vidio na videu i procitao negdje nesto nakon guglanja a u stvarnosti mozda jednom ili dva puta i to sa kilometra udaljenosti , zar to nije nebuloza?
 
Član
Ima istine u onome sta MTR govori koliko god bombe bacao :D ali i u onome sta boki govori da danas dosta toga diktira novac i PROFIT!
Nema vise "odusaka" za inzinjere koje su firme dozvoljavale, a danas je se samo profit i sta trziste zahtjeva ocit primjer je XM6 ili kako se vec pise i zove sto je po meni ocit primjer korporativne proizvodnje.
Opet naravn oautomobil nisam vozio niti sam se vozio u jednome ali uzevsi u obzir testove (sto vecina radimo i sto je poprilicno validno bar z anas po mom misljenju)
Auto ima impresivnu snagu, za neke i izgled ali je on jednostavno auto za KERUME i slicne koji takav automobil kupuju iz svima nam poznatog razloga.
(individualno misljenje)
 
Član
A MTR da smo i provozali, dok ih direktno nebi postavio, tesko da bi znao koji je brzi. Zato su mjereni podaci i dalje najvjerodostojniji pokazatelj brzine :)
 
Član
MTR je napisao(la):
Dok je Nissan pravio Sunny-a 1,6 , Z8 je bio plafon dizajna
A volio bi vidjet na neko u Europi docera M3 od HPF-a pa da vidimo cija majka crnu vunu prede

eskuzemua :D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nC3Ot_oxbe0[/video]

du hast mich :D:D:D:D

hoces reci da moze protiv ovoga :icon_rolleyes:

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/0YniZFn0rpc?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/0YniZFn0rpc?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

:lol::lol:

MTR je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
i opet se usporedjuju 2 auta iz sasvim razlicitog svijeta i razlicite klase i ajmo sad svi biti pametni za tipkovnicom :)

, uostalom vidim tog GTR-a po svjetskim trkalistima stalno hahahahaha pune ga piste :lol::lol::lol::lol:


haah pa naravno da ih ljudi kupuju jer deru sve m-ove/Porscheove.. il BUBE kako vec na stazama :icon_smile:

na forumu sam za GTR-ove i bilo je jedno 5-6 koji su zamjenili njihov M3 za GTR-a :icon_smile:

jer m3 nije ni blizu za track kao gtr ;)
 
Početnik
24 sata Nurburgringa....

M6 nije pandan GTR-u, M6 je za GTR-a limuzina al ona sa 9 vrata..

M3 vs GTR, hajde i nekako ali kad ste kod japanaca sto svi ne vozate te japance..

jeste li vi ljudi moji svjesni koliko je japanska tehnologija primitivna i zaostala iza njemacke...

koliko je ljudi ovde sjelo u auto od 200KS+ ili 300KS+ ili 500KS+ koliko imaju pomenuti..

svi tjuneri iz fotelje i iza tastature, da se kladimo da Vas 99% nezna raspored paljenja na 6 cilindricnom motoru a ne sta vise ,



pa nemojte molim Vas , koji SEDAN drzi speed record na svjetu...

znaci Sedan, moze i za TAXI , mozes i za Madonu vozat, moze i za...

svi gledate youjizz i onda napisete po 3 rijeci gluposti na forumu, ja predlazem da ostanete na ovom prvom..

@ Goca : ti visko uklopi i nedaj se burazeru..
 
Član
eto pametan cojk vam sve reko :) da nemoram ja uvjek govoriti
btw. ako nesto volis onda to i imaj u garazi a ne na nesto drkicu bacati a vozati sasvim deseto auto :)
 

MTR

Član
sto ti je Youtube :lol::lol:

Muha,Scaner , taman tako ,na isto mislim, samo se meni mrsko izrazavat :D
 
Top