stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

stock M6 (510 hp) vs GTR stage 2 (550 hp)

Ja se ne bi zalio da imam bilo kojeg od ova dva modela! BMW mi je definitivno najdraza marka auta,ali kao sto neko prije napisa....i JAPAN POWER mi je super!
 
Član
stim da je M6 ica jedno 20-30 hiljada Eura skuplja od GTR-a i nije toliko brza...

više bi uzeo GTR-a i za tih 30hiljada Eura neku A8icu iz 2006/7/8 sa 4.2TDI-motorom...hehehe
 
Da se ono kojim slučajem može kupovati ovako nešto,
i ja bi uzeo GTR, ali čisti, serijski, tvornički, bez stageova i bez bilo kakvih dorada.
Iako znam da ovdje ima "stručnjaka" kojima je stock GTR preslab i prespor :D
 
Član
evo da vam malo zarezi :cool:


japan paua :D
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=R-SF6GZ9LwU&feature=related[/video]
 
jadan bmw , jede ga japanac...
i nije 510 vec 507 , to je velika razlika.
i novi m6 nece bit brzi od ovog istog gtr.
bmw apsolutno vise nije exclusivan kao prije 15, 20 godina..(ako je i tad bio uopste)
audi rs jede svakog bmwa..kuces dalje.
 
Član
ma dobro štaš drugo predpostavljat već da bmwskaner voli bmw-e i štiti ih pod svaku cijenu...

ja ću reć da je M6 meni jedan od najruznijih (novijih bmw-a) i da je preskup, u odnosu na gtr-a to je veliko sranje od auta...

a razlike su takve da skoro razlike nema, stim da je GTR mnogo brzi na 402m... i mišljenja sam da je skroz ekonomičniji od m6,

m6
WEITERE TECHNISCHE DATEN
Hubraum:
4999 cm³
Kraftstoffverbr. kombiniert:
14,3 l/100km
Kraftstoffverbr. innerorts:
21,4 l/100km
Kraftstoffverbr. außerorts:
10,2 l/100km
CO2-Emissionen kombiniert:
342 g/km

GTR
WEITERE TECHNISCHE DATEN
Hubraum:
3799 cm³
Anzahl Sitzplätze:
4
Kraftstoffverbr. kombiniert:
ca. 12,4 l/100km
Kraftstoffverbr. innerorts:
ca. 18,3 l/100km
Kraftstoffverbr. außerorts:
ca. 9,1 l/100km
CO2-Emissionen kombiniert:
ca. 298 g/km

manje kubika, jeftinija registracija, manja potrošnja... a plus brzi od M6 a i u startu jeftiniji... šta reć BMW prodaje maglu...
 
Ne možeš nazivati bilo koje auto da je sranje osim ako se u to ne uvjeriš osobno. I meni je GTR u ovoj usporedbi favorit, ali nazivati M6 sranje je neozbiljno.
 
Top