Stilo, vracanje kilometraze, pomoc

Stilo, vracanje kilometraze, pomoc

MTR

Član
eMIR_991 je napisao(la):
mislim da nije preso puno vise, barem se nadam jer je auto dugo stojalo nije uopste vozeno, tako kazu, da je bio na lizingu pa oni otkupili ili sta vec na znam kako to ide, sutra najvjerovatnije odo u srebrenik to da rjesim i vidim kakva je situacija, pa cu javit kako je ispalo...

ako je bio na leasingu u njemackoj onda je prelazio minimalno 30000 kilometara godisnje
 
Član
ma ne znam ni ja prica je da je toliko preso, i da nije vozen, u smislu banka ga uzela sebi jer ovaj nije mogo otplacivat sta vec, sve u svemu vidjet ce se...

Treba mi samo potvrda jesul oba ova servisa sto su navedena kao prijedlog ovlasteni za fiat, i kako se zove ovaj kod termoelektrane?
 

MTR

Član
eMIR_991 je napisao(la):
ma ne znam ni ja prica je da je toliko preso, i da nije vozen, u smislu banka ga uzela sebi jer ovaj nije mogo otplacivat sta vec, sve u svemu vidjet ce se...

Treba mi samo potvrda jesul oba ova servisa sto su navedena kao prijedlog ovlasteni za fiat, i kako se zove ovaj kod termoelektrane?

i kod mene je slicna prica kad trebam nesto prodat , tipa : banka vlasnik , neki menadjer vozao , baba ga vozila :lol::lol::lol::lol:
 
Član
zato sam ja odustao od polovnog auta,kupi pa se stalno zaj*aji po servisima....

možeš otići na njihov sajt pa vidi jel se može saznati gdje imaju ovlašteni servisi
http://www.fiat.co.ba/index.php?sel=mreza
 
Član
Ma bitno je da tebe OK sluzi i ako je redovno servisiran onda nije tolko ni problem ako je vise preso ;)

Nego otidji ovim u srebreniku mogu ti to sigurno sredit mogu ti naci broj ako hoces al nije ti problem naci Imbus servis Mesa koga god pitas uputit ce te...

Jesil dobio kakvu servisnu kad je radjen zadnji servis pisel kilometraza :icon_question:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ma bitno je da tebe OK sluzi i ako je redovno servisiran onda nije tolko ni problem ako je vise preso ;)

Nego otidji ovim u srebreniku mogu ti to sigurno sredit mogu ti naci broj ako hoces al nije ti problem naci Imbus servis Mesa koga god pitas uputit ce te...

Jesil dobio kakvu servisnu kad je radjen zadnji servis pisel kilometraza :icon_question:

da ne trazim sad pise ja mislim da je na 55 a ja sam radio na 77 tj cim je kumpljen,a reko sam vec sutra bi trebo do srebrenika pa vidjet, a znam da je za fiat ovlasteni servis bio u zivinicama, kolko znam vise ga nema, ovako mi valja u tesanj nac ovlastenog... Vidjet cu mozda i tamo odem... U svakom slucaju javit cu kako stvari stoje...
 
Top