stilo black

stilo black

Član
ev da predstavim svoje auto,fiat stilo 1.8 16v 2001 godina,80 i nes kusur milja presao,oprema abarth,evo trenutno slike kad sam ga uzeo u banja luci,kad se poslika normalne bit ce i one,uglavnom mnogo planova i zamisli za stila:)
slika-173999-2011-10-1319616866-velika.jpg

http://static.pik.ba/galerija/2011-10/slika-173999-2011-10-1319553178-velika.jpg

http://static.pik.ba/galerija/2011-10/slika-173999-2011-10-1319574941-velika.jpg
http://static.pik.ba/galerija/2011-10/slika-173999-2011-10-1319642633-velika.jpg
 
Član
Odlican ;) dobra oprema,nemas sta puno dirati kao sto rece Bravo 16v....

jedino mozda da ugradis plin :D
 
Član
Stilo je napisao(la):
Odlican ;) dobra oprema,nemas sta puno dirati kao sto rece Bravo 16v....
nema samo neke sitnice malo,ali kompletan izgled ostaje isti branici sve,samo cu felge polirati jer su pomalo izgrebane

Stilo je napisao(la):
Odlican ;) dobra oprema,nemas sta puno dirati kao sto rece Bravo 16v....

jedino mozda da ugradis plin :D



haha nema sanse plin u moje auto,ima benzina za njega uvijek:)
 
Član
just_21 je napisao(la):
Stilo je napisao(la):
Odlican ;) dobra oprema,nemas sta puno dirati kao sto rece Bravo 16v....
nema samo neke sitnice malo,ali kompletan izgled ostaje isti branici sve,samo cu felge polirati jer su pomalo izgrebane

Stilo je napisao(la):
Odlican ;) dobra oprema,nemas sta puno dirati kao sto rece Bravo 16v....

jedino mozda da ugradis plin :D



haha nema sanse plin u moje auto,ima benzina za njega uvijek:)



ma ostavi felge ako su malo izgrebane protiv uroka :D jedino da ga spusts dobro bi mu doslo :icon_biggrin: crna mu stoji pravo.....
 
Član
Stilo je napisao(la):
just_21 je napisao(la):
Stilo je napisao(la):
Odlican ;) dobra oprema,nemas sta puno dirati kao sto rece Bravo 16v....
nema samo neke sitnice malo,ali kompletan izgled ostaje isti branici sve,samo cu felge polirati jer su pomalo izgrebane

Stilo je napisao(la):
Odlican ;) dobra oprema,nemas sta puno dirati kao sto rece Bravo 16v....

jedino mozda da ugradis plin :D



haha nema sanse plin u moje auto,ima benzina za njega uvijek:)



ma ostavi felge ako su malo izgrebane protiv uroka :D jedino da ga spusts dobro bi mu doslo :icon_biggrin: crna mu stoji pravo.....






necu ga spustat nase ceste pogotovo mostar svaka ulica 4 lezeca a rupa da ne pricam, lezi on vec fino ne vidi se na ovim slikama kad uslikam ja vidit ces nema puno izmedju gume i branika,na njemu su 215/45
 
uuu kakav je :) zvijer, boja i oprema sve je na mjestu :)

pitao bih te nesto,nego ce me ovi benz fanovi ucutkat ;) koliko ti trosi benzina na 100km ovaj 1.8? :D iskreno :D
 
Član
cTERZAr je napisao(la):
auuu melem za oci,predobar,svaka cast ,samo ga dobro pazi i cuvaj :cool: ;)

ne brini u sigurnim je rukama:)

Zoranic MNE je napisao(la):
uuu kakav je :) zvijer, boja i oprema sve je na mjestu :)

pitao bih te nesto,nego ce me ovi benz fanovi ucutkat ;) koliko ti trosi benzina na 100km ovaj 1.8? :D iskreno :D
[/quote
sve zavisi kako ga vozis,nisam mjerio niti zagledao nes ali ispane ti nes 9.5 na 100 ali meni je i po gradu dosta i nes kombinirano,ali ne pazim ja na to auto je tu da se vozi da sam gledao na to uzeo bi malu kubikazu i dizela,eto otkad sam ga uzeo resetirao trip otada presao oko 1000 km prosjecna mi 9.4 ali svugdje me bilo i razliciti rezima voznje
 
Top