stilo black

stilo black

Član
Odlican auto, nek ti je sa srecom da se navozas, svidja mi se sto ima navigaciju, dosta mu uljepsa unutrasnjost... ;)
 
Član
adoj je napisao(la):
Odlican auto, nek ti je sa srecom da se navozas, svidja mi se sto ima navigaciju, dosta mu uljepsa unutrasnjost... ;)

hvala na ljepim zeljama,dosta bas naspram oni obicni cd puno ljepse,fina alfica i kod te be:D

..323.. je napisao(la):
Lijep autic,super oprema,sretno u planovima. ;)

hvala,planova dosta samo para i vremena:D ali polako idem bit ce to sve kako sam zamislio
 
Član
just_21 je napisao(la):
adoj je napisao(la):
Odlican auto, nek ti je sa srecom da se navozas, svidja mi se sto ima navigaciju, dosta mu uljepsa unutrasnjost... ;)

hvala na ljepim zeljama,dosta bas naspram oni obicni cd puno ljepse,fina alfica i kod te be:D

..323.. je napisao(la):
Lijep autic,super oprema,sretno u planovima. ;)

hvala,planova dosta samo para i vremena:D ali polako idem bit ce to sve kako sam zamislio



Ma jasta tvoj stilo ima bas puno vise opreme nego standardni, a po meni najbolje dvije stvari sto si potrefio su boja i navigacije, heheh.... ;) A trebo bi on sa tim motorom i fino da ide... :cool: :123:
 
Član
Super je Stilo. Poskidaj oznake i maska bez znaka :cool:
A kao sto rekose Bravo_16V i Stilo nema se sta puno dirati :D
 
Član
kAcA je napisao(la):
Super je Stilo. Poskidaj oznake i maska bez znaka :cool:
A kao sto rekose Bravo_16V i Stilo nema se sta puno dirati :D

poskidat cu ih a bit ce i maska,puno planova samo vremena i para :)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
najljepse mu crna boja stoji;)
motorizacija i oprema na nivou,, dobar izbor!

hvala hvala:)

saleee je napisao(la):
Dobar stilo svaka cast na izboru ;)...

hvala jos malo da sitnice sredim po mom ukusu i miran:)
 
Član
Ma pravi mali ljepotan uvijek su mi se svidjala crna auta ali treba odrzavatibenzinci uvijek imaju bolju opremu nego dizeli kod fijata;)
 
Član
raymo je napisao(la):
Ma pravi mali ljepotan uvijek su mi se svidjala crna auta ali treba odrzavatibenzinci uvijek imaju bolju opremu nego dizeli kod fijata;)

fin fin jos sitnica i po mom ukusu ce biti bas
 
Top