Stiker pomoc

Stiker pomoc

Član
Skines to sve sa jelenskom krpom imas je na svakoja autopraoni ja sebi skidao ostali mi sve od vinjete na sajbi
 
Član
e vidi ni ja to jos nisam zalijepio:)
i kod mene je ostalo od starog....samo aceton za nokte skida sve zivo ....ja sam s njim folije skido :) tj. ono crno sto ostane kad se skinu ako dugo stoje...
 
Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
medicinski alkohol :) ili nitrom lagano i eto ga
btw.kako ja to nisam dobio uz regu :(




ako su ti stare tablice neces ni dobiti

dok nedobijes nove tablice

nemam pojma :) nove su tablice i nova prometna i sve
4 auta su u kuci bas veceras gledo ni na jednom to nema :)
ma ko ih ebe svakako mi oni nadju milijun stvari za kaznu napisat nemaju kad nalju gledati
 
Administrator
@bmw 316: nije tacno da ako su ti stare tablice da neces dobiti... i za stare tablice dobijas isto kao i za nove ;)
 
Član
nema veze koje su tablice pri registraciji stiker se dobije...
kod mene u saobracajnoj stoji nisam ni zalijepio a u 20 dana auto 2x islo van bih i niko nista...
mislim da slabo to ko od policije gleda..
 
Član
Got2b je napisao(la):
nema veze koje su tablice pri registraciji stiker se dobije...
kod mene u saobracajnoj stoji nisam ni zalijepio a u 20 dana auto 2x islo van bih i niko nista...
mislim da slabo to ko od policije gleda..

Ne slabo, već ne gleda uopšte, ali ne bih prežalio marku da mi uzme zbog lijenosti i kurčenja, kao, neću ja da lijepim, šta mi mogu,...
 
Član
Kakva je procedura oko dobijanja nove stiker naljepnice? Moram ovih dana mijenjti šajbu, a kako mi se čini naljepnica se ne može skinuti bez da je oštetim.
 
Član
Dobio sam taj sticker ali ga nisam lijepio. Zaboravio, više i ne znam gdje mi je.

Policija me zaustavila 100 puta, nitko ništa.
 
u mene stari na sluzbenom vozilu to nije nalijepio, nije jos imao problema inace bi mi rekao de stavi sticker ili nesto slicno, a na golfu mi stoji u desnom gornjem uglu kako sam i dobio preporuku od clanova sa foruma :)

Dobro je na ne moramo lijepit sticker jedan pored drugog kako ih dobijamo, nije nam do mozaika na sajbama.

u mene su stare tablice pa sam dobio sticker eto i to da dopunim.
 
Član
Ja danas dobio stiker uz novu registraciju i uništio ga nespretno ga lijepeći. :D Sad, kakve su posljedice ako nema stikera?

PS, PROVJERENO danas: Aceton u sekundi skida sve. Malo acetona na vatu i nema apsolutno nikakvog traga.
 
Član
Moraš uzeti novi...ali prije novog moraš napisati izjavu u MUP-u (odnosno onaj na kome se auto vodi) o tome da je uništen i kako je uništen bla bla bla...naravno i novi ćeš platiti 5KM...
 
Top