Stiker pomoc

Stiker pomoc

Član
registrovao auto i dobio novi stiker

krenuo da odlijepim stari i da zalijepim novi

kad stari kako ga odljepljujem sve se preslikalo na staklo

cime da da ovo najlakse skinem



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
medicinski alkohol :) ili nitrom lagano i eto ga
btw.kako ja to nisam dobio uz regu :(

Morao si dobiti. Kaznu platiš ako nemaš zalijepljeno. Nego, kod mene isti problem, krenuo da odlijepim i tako mi ostane, a ja samo uzmem i ispod njega novi zalijepim. Sad imam 2. Scaneru, mogu ti jedan dati ako ti fali.:D
 
Član
vala stvarno su ga i napravili,nema onog covjeka koji ce ga odlijepit a da ne ostane oslikan na sajbi.halal im ***** za taj sticker,uvalise nam ga momacki
 
Član
stelex-om skini. nista lakse. cim se pokvasi odmah spadne. kakav nitro, samo stelex, a moze i tecnost za pranje prozora u autu.
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
medicinski alkohol :) ili nitrom lagano i eto ga
btw.kako ja to nisam dobio uz regu :(

kad si zadnji put registrovao auto?? ni ja pri prosloj registraciji (avgust prosle god) nisam dobio, ove jesam, al zaboravio nalijepit. evo sad se sjetih kad vidjoh ovu temu...

btw, da priupitam, jel ovaj sticker ide na vozacevu ili suvozacevu stranu? i jel mora biti u gornjem uglu? :icon_biggrin:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
medicinski alkohol :) ili nitrom lagano i eto ga
btw.kako ja to nisam dobio uz regu :(

kad si zadnji put registrovao auto?? ni ja pri prosloj registraciji (avgust prosle god) nisam dobio, ove jesam, al zaboravio nalijepit. evo sad se sjetih kad vidjoh ovu temu...

btw, da priupitam, jel ovaj sticker ide na vozacevu ili suvozacevu stranu? i jel mora biti u gornjem uglu? :icon_biggrin:

Najbolje na suvozačevu zalijepiti, tako je kod mene, a i kod drugih koliko sam uspio vidjet'.
 
Član
u 4 mjesecu ga dobio prosao pola BiH sa autom i cijelu hrvatsku niko me nije pitao za to a ovoj lokalnoj policiji svakako ne stjem :)
 
Član
odredeno je tacno gdje ide stiker, a to je gornji desni ugao sajbe, tj suvozaceva strana ;)
 
Top