Stigla nova Benga

Stigla nova Benga

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
allroad je napisao(la):
riza je napisao(la):
auu pravo mi se svidja ... i planovi su pravi nista vise a ni manje hahaha :D

jesil popio :D

:icon_exclaim:

ti i edoZE ste pili ja ne :D
:icon_exclaim:

djeluje mi nekako iznutra isto izj*ana nekako mi volan isto da mu 200 godina ima ili sam ja previse popio hahaha :D

ispoliraj to fino unutra
ne zamjeri ;)

:cool::cool::cool:
 
Član
Hvala svima..

- scaner /// hvala na ponudi vec sam narucio i farove i stopke..

- riza /// tako izgleda na slikama, dok je uzivo puno bolje.. a svakako ako ufatim ovih dana malo vremena vozim auto na dubinsko..

- allroad /// sto se tice farova to mi sad zasad nije bitno nesto posebno, svakako sam narucio nove, a i ja sam se iznenadio kad sam vidio da je kasetas, a ima 10 zvucnika, no i to ce sve biti zamjenjeno..
Felge na proljece, i to se dvoumim izmedju BBS LM i M5 (E60) fabricke..

- A sto se tice zagrijavanja glave, ovo mi je drugi TDS, ni na starom ni na ovom nemam problema sa tim, ujutro kad trebam negdje ici upalim ga da odradi 10 tak 15 min, popijem kaficu na miru, i laganice na dzadu..

- rinaldo /// ma to kazem zbog vozaca, jer stvarno malo je kod nas BMW ova koji nisu udarani, ukratko nije BMW za svakog...

- Neko je pitao koliko je presao /// presao je 218 000 i kusur... :icon_biggrin:
 
Član
heheh ja taman da kazem da je ovaj nagazio , ipak vidi se po ovoj kozi da je dosta pretrpjela ali i to se da sredit ako ti smeta ...
ovo mi je jedna od ljepsih linija mnogo mi se svidza super je ;)
 
Član
0g1 je napisao(la):
heheh ja taman da kazem da je ovaj nagazio , ipak vidi se po ovoj kozi da je dosta pretrpjela ali i to se da sredit ako ti smeta ...
ovo mi je jedna od ljepsih linija mnogo mi se svidza super je ;)

Neznam koliko se razumijes u kozu, ali u mom autu je koza u odlicnom stanju, a to sto je naborana je sasvim normalno, a da joj treba jedno dubinsko to je tacno sigurno.
 
Član
zaista lep bemve
dancefool.gif
 
Član
Hvala momci na lijepim rijecima..

Juce sam bio u Car Audio -u, raspitivao se malo za ozvucenje auta, u prvobitnom planu nam je bila Alpina, kompletno Alpine ozvucenje, jest da cifra malo masna ali vrijedi, sad jos samo ostaje da vidimo koliko je meni novcanik debeo :icon_biggrin:...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top