Stigla nova Benga

Stigla nova Benga

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@jopa polako tek sam ga u subotu kupio, a sto se tice radova pocinju tek na proljece sto se tice izgleda, sad samo farovi, stopke i muzika.

@tvrdoglavi ovo su mu fabricke felge, i na njima su mi zimske gume tako da ce one ostati preko zime, a na proljece ce da budu neke zaj*ane felge.
 
Super Moderator
fin je ocuvan izgleda pravo
samo cudno mi u mene je bio cini mi se 99 godiste ne znam tacno ima u garazi a imo je sa lecom farove i xenon
kastis je bio sa CD-om i 10 zvucnika sviro je samo tako :D
nek je sa srecom druze i da se navozas
nadji kakve 17'' originalne, a one sto su kod mene bile pravo lijepo izgledaju na nejmu ;)
 
Dobar auto, vrijedi uložiti u njega ;) šta fali štopama :icon_question: normalne i dobro izgledaju, jedino farove te zamijeniti i bit će puno bolje ;)
Sretno ;)
 
Član
super macina , nek ti je sa srećom ! Šta si mislio pod "za milo čudo za BMW da nije udaran " , jel to ima neke veze sa brendom ili vozačima?
 
Član
150 europskih novaca farovi angel eyes i taj fazon FK proizvodjac
i da e39 su strojevi kolega sinoc kupio 540i cudo :))
btw pazi na pregrijavanje i stiskanje na hladno glave su im jako osjetljive
 
Super Moderator
bmwscaner je napisao(la):
150 europskih novaca farovi angel eyes i taj fazon FK proizvodjac
i da e39 su strojevi kolega sinoc kupio 540i cudo :))
btw pazi na pregrijavanje i stiskanje na hladno glave su im jako osjetljive

i ja sam to negdje cuo da su im glave jako osjetljive al eto ja sam svog prodo za 10-ak dana tako da se nisam brinuo puno :lol:
znam da kad je oko rezerve nema nikako snage i kaze mi jaran ne odgovara ovim motorima kad su na rezervi sad ne znam jel to tako il nije :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top