stigao još jedan corrado

stigao još jedan corrado

Član
GreenDevil je napisao(la):
blago tebi imas ih na bacanje :lol::lol::lol::lol:
imam i ja zelju da sebi nabavim jednog :icon_cry::icon_cry:

ko je se našao da piše ovdje, što li baš:lol::lol::lol::D a ovo je neka loverka korada, momka bi dala za još jednog:D šala mala:D
 
baš bi voljela da nas je što više vlasnika corrada da ga održimo na cestama :smajli38:

jel ja :icon_smile:,nema sa mnom šale,što zaplaniram tako mora biti ne zvala se ja corrado girl ;)
 
Član
ja tebi skidam kapu,veliiiiki respect,svaka cast,i ti si jedna od rijetkih koji mogu sami sebi da ispunjavaju snove,i s te strane jos veci respect,,,puno srece ti zelim,da uskoro imas lijepu kolekciju auta koje te ispunjava,,puuunnoooo puuunnnnooo srece;););)
 
svaka cast i respect
pa kada bude dilema koje auto danas da vozis corrada ili mozda za promjenu corrada :cool:
ond bacaj novcic da odluci pismo ili glava
 
po ne znam koji put,svaka ti cast...smijem se kladiti da 90% djevojaka nema pojma koje je ovo auto i kakvu historiju ima :cool:
ti krenula ko onaj tvoj zemljak sa kolekcijom bmw-a :D
 
Član
E svaka cast extra auta posebno ovaj sredeni...i ja kontam uzeti istog G60 al malo se premisljam posto puno trosi:icon_rolleyes:hm
 
Član
Koja si ti zagoretina:lol::lol::lol:podsjetiš me na mene:D

Meni se sviđa corado,nije mi dosta jedan,hoću dva:D:lol:
 
G60 ne trši puno,u prosjeku 8-9 litara,ako ćeš ga stisnuti onda ide preko 10 l,al se voziš ko mali Schumacher :icon_smile: kod njega ti je najbitnije da prvo paljenje odradi par minuta na mjestu i onda uživaj,evo sad kad sam napravila generalku,auto doslovno traži gasa...jedino,ali to je upitno jer ne volim nikakve dodatke,može se ugraditi čip samo da brže poveže naredbe komp i motora pa na startu odmah kreće ko munja,dobije se nekih 35 ks više...
ali i ovako standardno kuje za sic jer kad pogledaš koliko troše motorići 1.2 ili 1.4,ma za ovo nije ti žao,hoćeš kod pretjecanja,ma svega auto je za +10

evo drži-nedaj napuni ja tih 100 postova :icon_smile: ,hvala svima na lijepim komentarima i što ste me lijepo prihvatili na forumu kao ravnopravnog člana ne gledajući spol ;)

a biti će gotovo tako,birati ću ih po raspoloženju ili robi da mi odgovara,za ovaj ću razmisliti koju bi boju da ne bude sve na isti kalup,ali za sad ofarbati što je vidljivije u crnu, glavno da nema nigdje hrđe,no u svojoj glavici sam zamislila neku plavo-zelenkastu,to bi bilo ugodno oku i baš bi bilo unikatno i interesantno....ali ima vremena,vr je sad poslije plavog NO.1
 
bas sam gledao ovog korada na vwclubcroatia se prodavo cjena je bila i vise nego povoljna drago mi je da je dosao u dobre ruke sretno
 
evo danas sam sve sredila,ovo su slike inside of corrado....

P4112986.jpg

P4112987.jpg

P4112988.jpg

P4112989.jpg

P4112990.jpg
 
Top