stigao još jedan corrado

stigao još jedan corrado

riječ je o corradu koji je inače G60,ali trenutno bez G-punjača,boja na njemu je prva tvornička,lima za poželjeti,unutra full oprema,od kože pa nadalje (to ću slikati naknadno kad počistim malo),jedino što nije izvorno je vr hauba koju obožavam.....
kupljen je danas pa evo prvih slika...

P4102983.jpg

P4102982.jpg

P4102977.jpg

P4102976.jpg

P4102978.jpg

P4102979.jpg

P4102984.jpg
 
na početku trebao je biti samo onaj plavi G60,i onda sam poželjela vr haubu i u oglasu naišla na sadašnji vr6 u komadu i praktički skoro pa odličan,i kako sam prva došla bilo mi žao da ga raskomadaju,pa ga uzmem u kompletu...a inače sam zamišljala kako bi bilo super imati 2,a potpuno različita ispod haube i različite opreme i sl.
ali prije nego ću ići tražiti haubu,ovaj auto se prodavao i ja sam ga mislila kupiti,no međutim prodao se drugom i sad je taj od kojeg sam kupila mislio ga rasprodati u dijelove---bilo mi ga je žao kad znam da nije auto za rastavljanje,stvarno je sve manje-više za 5...taj će dečko voziti i reg.,a plavi G60 je sad pri kraju,a Vr-a ću polako raditi,pa kad bude da bude jer mi se ne žuri s tim novim projektom
 
Član
Svaka cast na autima, Corrada nikad dosta :icon_smile: , reci mi jesi ti bas iz Gospica ili? Moji su otamo inace, prezime mi otamo vuce korjene
 
sad zašto samo corrado :icon_question:---pa to ne znam opisati,jednostavno to je auto koji mogu zamisliti da vozim do kraja života,ima nešto što jednostavno me ispunjava i svaki dan čini sretnom osobom jer smatram se sretnicom da uopće imam priliku voziti takav auto,za mene to je najljepši auto ikad proizveden od starijih auta,a svaki dan ih je manje pogotovo kad ih raskomadaju bez razloga ili unište nepažnjom
 
sandy_mo je napisao(la):
Svaka cast na autima, Corrada nikad dosta :icon_smile: , reci mi jesi ti bas iz Gospica ili? Moji su otamo inace, prezime mi otamo vuce korjene


da baš iz Gospića,može se reći praktički blizu centra do kojeg imam 5 min pješice..baš mi je drago,znači tu ima i jedan Ličanin :cool:
 
Outrage je napisao(la):
Ova su lijepa nema sta :) ali koja je razlika kada je auto sputeno ;) heheh drugi dosta ljepsi...


crni je spušten na sportskim oprugama,a ovaj novi je malo višlji...razlika se najbolje vidi uživo,npr.ovaj vr je proširen i dobije se dojam moćnosti,dok npr.kod novog nekako je dojam umanjeniji,kraj njega bi plavi bio vizualno širi zbog boje :icon_biggrin: ----ako si na to mislio
 
blago tebi imas ih na bacanje :lol::lol::lol::lol:
imam i ja zelju da sebi nabavim jednog :icon_cry::icon_cry:
 
Top