Stigao i ja

Stigao i ja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
JUiCe je napisao(la):
hahahahhaha  ma nije to bubreg zivota mi nikad mi nece biti jasno sluikao ga normala sve slika ispala isto kao da je felga usinuta hahahha valjhda od sunca doduse losh aparat je bio   cuj bubrezi hehhehe

ma neeeeee pajdo ja sam ti govorio za ove bubrege na maski a ne ovaj odsjaj na felgi.a uostalom od cega su ti ovi bubrezi od bmw serije 29:D.ogromni su,s ovolikim bubrezima da imas direktni sudar s drugim autom nebi se uspio ni sudariti ovi bi ga bubezi usisali:D:D.no hard feelings.peace
 
Član
M-POWER je napisao(la):
JUiCe je napisao(la):
hahahahhaha ma nije to bubreg zivota mi nikad mi nece biti jasno sluikao ga normala sve slika ispala isto kao da je felga usinuta hahahha valjhda od sunca doduse losh aparat je bio cuj bubrezi hehhehe

ma neeeeee pajdo ja sam ti govorio za ove bubrege na maski a ne ovaj odsjaj na felgi.a uostalom od cega su ti ovi bubrezi od bmw serije 29:D.ogromni su,s ovolikim bubrezima da imas direktni sudar s drugim autom nebi se uspio ni sudariti ovi bi ga bubezi usisali:D:D.no hard feelings.peace

ahaaaaa eheh nisam te skontao hehe ma od bmw serije 7 jedva nasao na otpadu morao i dio haube od 7 odrezati da uklopim u e30 ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top