Stigao i ja

Stigao i ja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako zdravo svima ja sam Edin iz Srajeva sam. Prvo sam vozio Golfa mk2 Gti, pa BMW E30 327e (znate ga svi iz sarajeva) zeleni ,pa Katet GSi Cabrio teget plavi e sada opet vozim golfa mk2 1.6 hehe evo i slikice bmw-a i ovoga Golfa sto vozim sada! pozz svima
 

Eko

Član
JUiCe je napisao(la):
Eh ovako zdravo svima ja sam Edin iz Srajeva sam. Prvo sam vozio Golfa mk2 Gti, pa BMW E30 327e (znate ga svi iz sarajeva) zeleni ,pa Katet GSi Cabrio teget plavi e sada opet vozim golfa mk2 1.6 hehe evo i slikice bmw-a i ovoga Golfa sto vozim sada! pozz svima

Ja ne...

a fina kolekcija .. i dobro dosao.
 
Član
a znam ovog bimera imo ga moj jaran, ovaj bimer trosi ko lud i zato ga je i prodo nemoze ba ni 10km preci sa 10KM ali je dobar bimer
 
Član
pozdrav juice dobro dosao.dobar ti ovaj ex bmw mocan.koliki su mu bubrezi dusu dali za transplatacije:D
 
Član
M-POWER je napisao(la):
pozdrav juice dobro dosao.dobar ti ovaj ex bmw mocan.koliki su mu bubrezi dusu dali za transplatacije:D

hahahahhaha ma nije to bubreg zivota mi nikad mi nece biti jasno sluikao ga normala sve slika ispala isto kao da je felga usinuta hahahha valjhda od sunca doduse losh aparat je bio cuj bubrezi hehhehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top