Stavit maglenke ili GTI farove-golf 5

Stavit maglenke ili GTI farove-golf 5

Član
ja bi uzo maglenke...pa kasnije kad uzmes branik sve kompletiras..maglenke su 120KM sa mrezicama ne 100eur.

http://www.pik.ba/artikal/2085421/maglenke-golf-5/
 
Član
Da nacrtam jer nema druge :)

Maglenke i te plastike ne odgovaraju na gti,gt,jeta,rline branike i kako će kasnije kombinovati? znači ako bude išao na ovo što sam najbrojao to odma nemože iskoristiti...i osuđen je na tdi branik...

Druga stvar ako nisi imao maglenke do sada vuče drugi problem razvođenje instalcije vjerovatno i novi prekidač od svjetala jel na isto su i maglenke, kodiranje i još neke tantavice...
 
Član
ako planiras kupovati branik nemoj ni jedno ni drugo vec skupi jos malo i kupi branik... ove farove mozes i sam odraditi, a nece te izaci vise od 20 KM tako da po meni ako vec kupujes farove kupis sa lecama...
 
BHT Ovisnik
između farova i maglenki ja bih farove,i mnoogo ce donjeti izgledu auta,znam samo po svom volvu kada sam sa obicnih presao na crne,skroz drugo auto,a na farove i maglenke doprinose puno izgledu,a mene kosta kao i tebe pa sam ostao samo na farovima:D
 
Član
CoL3 je napisao(la):
između farova i maglenki ja bih farove,i mnoogo ce donjeti izgledu auta,znam samo po svom volvu kada sam sa obicnih presao na crne,skroz drugo auto,a na farove i maglenke doprinose puno izgledu,a mene kosta kao i tebe pa sam ostao samo na farovima:D

al ti si svoje sam radio... bolje mu je sam da uradi jer ovako su preskupi... a ako vec ne planira mjenjati branik onda kupi maglenke a farove odradi sam...
 
BHT Ovisnik
ako farovi nemaju kopcica da se staklo skine ja mu ne bih preporucio da radi ako vec to nije radio da ne zezne kao ja zmigavac,ako se moze skinuti onda nek navali,al kako god da bilo prvo bih crne farove pa ostalo:icon_smile:
 
Član
iskreno ja ne bi uzeo ni jedno ni drugo, ako ces uzet farove stedi i uzmi farove sa lecom, jer ces kad tad imati potrebu za tim, zamijenit ces branik i odma ti ne idu ovi farovi uz njega, ne idu ni magleneke, i gdje si onda
zato bolje kupit prave stvari, dobro ti kaze kolega aServis
 
Član
evo decki,nagovorili ste me

narucio sam gti branik prednji komplet



stize u cetvrtak pa stavim slike samog branika a izlakiranog ovisi kad lakirer zavrsi, u cetvrtak ga nosim njemu pa sad po meni bi u subotu trebao biti na autu

samn dzabe mi ak zenske ne primjete razliku:lol:
 
Član
evo budem, glupo mi sad metnut slike sa mobitela lose kvalitete, moram neke umjetnicke probat uslikat

bar da slike lice na nest kad je auto vec sav pogreban :D

i da ako tko hoce branik obicni tdi sa maskom...70 eura i nosi
 
Član
Bolje sto si uzeo branik :cool:

A sto se tice maglenki po meni bolje LED day light uradit :icon_smile:
 
Top