Stavit maglenke ili GTI farove-golf 5

Stavit maglenke ili GTI farove-golf 5

Član
U dvojbi sam...znaci dvojba je dal stavit maglenke oriignal ili stavit druge farove original od gti sa crnom pozadinom?

Imao sam gt branik al sam ga prodao u banja luku ali opet glupo mi ostat na serijskom izgledu prednjeg kraja jer iza imam gti lonac i branik

Znaci,nasao sam i farove i maglenke, oboje je slicna cijena, farovi su 150 eur,maglenke 100 eur s resetkama...50 eur bi mi otislo na instalaciju maglenki tako da sam prakticki na istome 150=150 eur

Ja sam neodlucan...najbolje oboje :lol: ali ne zelim sad pare davat tolke jer sam onda mogao ostavit gt branik, jer cilj mi je samo da nije kao sad, znaci da i prednji kraj ima nesto i to je to da ne izgleda tako bezveze :D


auto je boje iz avatara, nece da m bluetoth prebaci sliku

evo farova

gti1.jpg


Amaglenke klasika
slika-67265-2011-11-1321458095-default.jpg
 
aServis je napisao(la):
Ni jedno ni drugo ;) beze bacaš pare... dignuće izgled 1%

S takvim razmisljanjem nikad auta...nece ga maglenke uciniti nesto posebno ali malo pomalo,mozda covijek kupi i farove,i branike sta znas...

E pa znas kako se kaze pokrij se koliko si dug
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
aServis je napisao(la):
Ni jedno ni drugo ;) beze bacaš pare... dignuće izgled 1%

S takvim razmisljanjem nikad auta...nece ga maglenke uciniti nesto posebno ali malo pomalo,mozda covijek kupi i farove,i branike sta znas...

E pa znas kako se kaze pokrij se koliko si dug


Odma mu negode maglenke, plastike...ako bude išao na drugi branik, a tek sex sa instalacijom ako na autu nema maglenki nikako...

sočivo farovi su 3x skulji od budžeta o kojem on sad priča i još toliko za branike plastike i farbanje prema tome moj komentar je da uštedi za ove stvari o kojem pričam...
 
Član
Najbolje mu je nek ostavi te pare sa strane i nek još malo skupi do ljeta i nek stavi felge i nek ofarba lajsne (ako već nije oboje) i imat će drugi izgled sto puta. Kad sve to uradi onda će tek kasnije moći patiti od sitnica pa da stavi maglenke i tako te sitnice što nisu baš upadne. Mislim nije mene briga njegove su pare ali dati 300 km što 99 posto ljudi neće primjetiti je glupu.
 
Franki je napisao(la):
Najbolje mu je nek ostavi te pare sa strane i nek još malo skupi do ljeta i nek stavi felge i nek ofarba lajsne (ako već nije oboje) i imat će drugi izgled sto puta. Kad sve to uradi onda će tek kasnije moći patiti od sitnica pa da stavi maglenke i tako te sitnice što nisu baš upadne. Mislim nije mene briga njegove su pare ali dati 300 km što 99 posto ljudi neće primjetiti je glupu.


Inace auto se radi sebi za gust a ne ljudima,ili sam u krivu?
A eto mu njegova stvar.
 
Član
aServis je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
aServis je napisao(la):
Ni jedno ni drugo ;) beze bacaš pare... dignuće izgled 1%

S takvim razmisljanjem nikad auta...nece ga maglenke uciniti nesto posebno ali malo pomalo,mozda covijek kupi i farove,i branike sta znas...

E pa znas kako se kaze pokrij se koliko si dug


Odma mu negode maglenke, plastike...ako bude išao na drugi branik, a tek sex sa instalacijom ako na autu nema maglenki nikako...

sočivo farovi su 3x skulji od budžeta o kojem on sad priča i još toliko za branike plastike i farbanje prema tome moj komentar je da uštedi za ove stvari o kojem pričam...










zadnji branik i lonac sam stavio :pPP

ma slazem se sa svime, branik gti bi uradio to sto meni treba

sad mi dodje da nazovem covjeka i kazem, salji branik i maglenke sutra ali glupo mi gledat branik na autu a da kasnije nemam za kavu :lol:

slazem se sa dzinn16v
da se pokrijem koliko sam dug :icon_biggrin:
 
Top