Stavit maglenke ili GTI farove-golf 5

Stavit maglenke ili GTI farove-golf 5

Član
stigao i vec je odnesen na lakiranje

sutra poslijepodne je gotov

dr2rtx.jpg
 
Član
evo vec sam zagrebao masku, pobjegao mi borer dok sam busio rupu za nosac tablice :lol:

i da, branik nije original nego neki neznam, pise made in gemany na svakom dijelu i htio sam reci da je dobre kvalitete

elemetni resetke,sam branik, stvarno sam zadovoljan,jedino maska na jednom mjestu ima kao malo trokutic(valjda gdje su drzali masku dok su lakirali pa je ostalo neolakirano

ali to su sitnice,,ionak sam ju zagrebao malo, ne mgou tu nista , na autu se ionak to nece skuzit,bitnije da je lip donji takodjer odvojiv kao na originalu,nije spojen kao na JOMov branik pa nemozes ga ni skinut


@golf tz- bice bice :p
@duurma- pa ne mislim vise nist radit, nemam sad ni para vise,cilj mi bio samo da nije kao obicni golf nego da bude malo ljepsi,iza imam gti branik i lonac i to je to
 
Član
lakirer pogodio boju ali fulao jedno 4-5 nijansi


sta da kazem, uopce mi se nista ne da vise ni radit ni sta,nisam zadovoljan, potrosim skoro 400 eura a nisam zadovoljan, nema gore od tog.


i platio sam mu jer nisam gad ,ali kako je noc padala tako nijansa sve gora i sad nemogu prec preko toga.. doslo mi da polupam i branik i njega

dan prije, tj jucer ,rekao mi je cijenu, pristao sam pod uvjetom da bude kako treba,rekao je nema problema

i sad mi na kraju kaze da ja odem kupit boju i da ako ispadne svjetlije ili tamnije da cu mu platit opet isti iznos a ako boja bude dobra onda mu ne trebam nista


DA NE SPOMINJEM ZAZORE...kod kog sam god vidio taj branik SVIMAA dobro stoji, samo meni ne stoji,

ako si fer covjek ,ako nisi sposoban to napravit, fino budi faca pa reci, nemogu necu neda mi se glup sam smotan sam ne vidim, idi dalje trazit i sve ok


NIKAD mi nije bilo tolko zao para nego sad, trosio sam na svasta ali ovo je previse.

pa place mi se jebote :D, jutros sam bio sretan ko malo djete prije neg sto cu branik ic montirat a sad imam branik koji stoji nikako koji je razlicite boje
 
Član
Znaš li možda koju je marku farbe koristio?


Ja sam kontao o tim fulanjima nijansi, odeš kod lakirera dogovorite cijenu nakon toga odeš da naručiš boju i uzmeš boju i na kraju to ispadne kako ispadne i ko je kriv na kraju? lakirer ili ovaj mixer?naravno lakirer, mada čovjek nema previše veze sa bojom al eto on je odgovora za to sranje....

Recimo za moj kod auta ima više nijansi pod istim brojem nisam siguran koliko ali ima više od 4, i nesviđa mi se što je to subjektivna metoda određivanja tj od oka,(mislim da zato ima najviše fulova) a ove perl boje jebene skroz....

Po meni najbolje je farbati u servisu ovlaštenom zbog reklamacije, jel vidi ti sad problema čovjek ti ofarbao fulao nijansu i šta sad nikome ništa....

Ovo zadnje te nisam razumio za zazore?
 
Član
aServis je napisao(la):
Znaš li možda koju je marku farbe koristio?


Ja sam kontao o tim fulanjima nijansi, odeš kod lakirera dogovorite cijenu nakon toga odeš da naručiš boju i uzmeš boju i na kraju to ispadne kako ispadne i ko je kriv na kraju? lakirer ili ovaj mixer?naravno lakirer, mada čovjek nema previše veze sa bojom al eto on je odgovora za to sranje....

Recimo za moj kod auta ima više nijansi pod istim brojem nisam siguran koliko ali ima više od 4, i nesviđa mi se što je to subjektivna metoda određivanja tj od oka,(mislim da zato ima najviše fulova) a ove perl boje jebene skroz....

Po meni najbolje je farbati u servisu ovlaštenom zbog reklamacije, jel vidi ti sad problema čovjek ti ofarbao fulao nijansu i šta sad nikome ništa....

Ovo zadnje te nisam razumio za zazore?

pa ovaj je sve sam napravio, ima mjesanje boje i koristi sikens boje znaci zna se tko je kriv.

ali za ovu moju LC5J perlaefekt ima samo jednu karticu i odmah mi je bilo cudno ali jebiga, on izasao van prislonio na auto i kaze to je to.

pa da, nikome nist, samo sto nisam uzeo stari branik i opalio ga s njim koliko sam bio zivcan jer nece da da dio novaca nazad niti nista pametno sto bi meni pomoglo znaci nikakvo rijesenje ne nudi.

Ja sam cak bio spreman pristat da mu ja platim filer bazu i lak ponovno a ruke neka radi gratis jebiga


i sad nisam nista raspolozeniji, dodje mi da skinem branik i razbijem i bacim u smece

jer ovako svaki put kad ga vidim nazivcirat cu se a da dajem opet 100 eura nema teorije teorijske...:icon_biggrin:

JEL MI MOZE ITKO RECI STA SAD DA RADIM? osim ove moeje verzije razbijanja:D
 
Član
Mora ti biti ista boja isto sve. Jer nije to auto staro 20 godina da je otisla boja od sunca pa kad ofarba branik da se vidi razlika. Prijatelj je farbao branik auto staro par godina i nebi ni znao da je ofarban da mi on nije reko a svaki dan gledam u auto. Ja mislim da je puno 200 km z anov branik jer nema nista na njemu radit samo ofarbat nije nigdje puko nista.
 
Član
Posao se mora obaviti nanovo tu nema pomoći...i to je jedino rešenje sa nijansom....

ja nebi ponovo farbao kod dotičnog otišao bi kod novog majstora objasnio problem možel ista boja ako nemože da idem dalje, ako može uzmi radi ako nebude isto nema para...

jer nemaš ništa od slaganja ramenima i to je to...

neznam koji je vrag al nekim se majstorima to dešava a nekim ne sad u čemu je caka nemam pojma...

jer po priči prodavača farbe sam skontao da sve te firme rade testiranje svoje farbe da dobiju tu nijansu i na kraju zabilježe koliko je to omjer čega da se dobije ta nijansa...

Meni su radili sa standoxom pa opet nisam zadovoljan..

Nemože čojk tu biti pametan nikako...
 
Član
ja bih tog majstora natjerao da farba dok ne potrefi... ili mu ne bi dao pare(jbg ti jesi)... on je tebi sad napravio vise posla a naplatio kao da je ispalo perfektno..
 
Top