sta stoka uradi s porsche-a

sta stoka uradi s porsche-a

Član
GTI FAN je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
gti fan sumnjiv si mi :D
Zasto
:icon_question: :icon_biggrin:

'I to ono je snajper 12,7 tocnije kalibar 50 NATO.Ta puska na otprilike 400-500metara probija 2 cm najkvalitetnijeg celika ili npr 2metra naslaganih balvana na 100 tinjak metara,zidove i sl '
taliban :lol::D
 
Član
AnDel je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
gti fan sumnjiv si mi :D
Zasto
:icon_question: :icon_biggrin:

'I to ono je snajper 12,7 tocnije kalibar 50 NATO.Ta puska na otprilike 400-500metara probija 2 cm najkvalitetnijeg celika ili npr 2metra naslaganih balvana na 100 tinjak metara,zidove i sl '
taliban :lol::D

A to :lol: ma ne,miroljubljiv sam ko andjelak ali vatreno oruzje je moja prava ljubav,veca nego auti :icon_biggrin: .Jos od 12 g zivota kad sam nabavio prvi primjerak vatrenog oruzja do danas procitao sam vise magazina i casopisa o oruzju nego mnogi forumasi o autima,mozete bez straha da sam neki manijak doci na ljetovanje :D .

niksa je napisao(la):
das dževđir style :D :cool: Najjaci momenat m60 - frajer puca ko da je vazdušna :lol:
:lol: Najjaci mi je taj treci video kad prikaziva njih kako gruvaju iz svega moguceg.Stari debeli sa mg42 je najveca faca.
 
Član
GTI FAN ja sam ti bio u Labudovima ako te sta zanima samo se javi mogu ti od svojih ratnih nabavit pticijeg mlijeka ako ti treba ;);)
 
Član
TuLe je napisao(la):
vidim pogodio sam pravu temu za gti fan i auta i oruzje u isto vrijeme :D
:icon_biggrin: Uh nemoze bolje,najbolja tema na forumu definitivno,ovakav Porshe i ovakav arsenal,moj san. :D



elvis_h je napisao(la):
GTI FAN ja sam ti bio u Labudovima ako te sta zanima samo se javi mogu ti od svojih ratnih nabavit pticijeg mlijeka ako ti treba ;);)
;) Elvise,cim plata legne javljam ti se na p.m
 
Top