sta stoka uradi s porsche-a

sta stoka uradi s porsche-a

Član
Kao prvo, ljudi su istaknuli tablu ''No parking'', ko mu je kriv sto je parkirao!! :lol:

Kao drugo, nama su oni idioti jer je nama ovakav auto tesko dostupan i lim ko lim. Razj**ali ga i hajd cao. Isto tako, nekome je voda vrijedna, nemaju je da piju i kad gledaju nas kako je proljevamo na hiljade litara, smatraju nas idiotima, tj.gledaju ovakve klipove kako mi peremo auta ili u ljetnim danima stojimo pod hladnim tusem i rashladjujemo se, a oni komentarisu, ''vidi idiota kako vodu trose'' i sl. primjera jos imam na desetine. Tako smo mi sa svojim postupcima za nekoga idioti, a neko je za nas idiot. Meni je ovo nista vise nego zabava ljudima koju ja ne bih mogao izvesti sa svojim autom.
 
Član
allroad je napisao(la):
joj buraz al kad ga onaj snajperom s par metaka opali hahahaha :cool::cool:
I to ono je snajper 12,7 tocnije kalibar 50 NATO.Ta puska na otprilike 400-500metara probija 2 cm najkvalitetnijeg celika ili npr 2metra naslaganih balvana na 100 tinjak metara,zidove i sl :icon_biggrin:
 
Član
gti fan sumnjiv si mi :D

btw. meni najvise smeta kad ljudi prave ovakve stvari eto da to bude zanimljivo nekom da to oni snime...a ljudi u svijetu nemaju hljeba da jedu, a neko busi auto od 100000+ maraka, od pomisli na to mi se smuci...stvarno nismo zdravi :icon_mad:
 
Administrator
de ba andele, uvijek se svodi prica na to drugi nemaju hljeba da jedu a neki se preseravaju...

pa brate mili koliko smo se raspravljali oko onog seika ili koga vec sto ima na hiljade auta sto ferarija, rols rojsova i ostalih i govorili isto to sto si ti napisao kao ljudi nemaju za hljeba a on se tako preserava, a stavi sebe u tu poziciju da ti imas toliko i ti bi se i gotivio i preseravao i bolio bi te k za ostale...

:icon_exclaim:
 
Top