STA SLUSATE U AUTU?

STA SLUSATE U AUTU?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
erol_brcak je napisao(la):
A i F

i ne bi bas rekao da slusam HIP HOP,nego slusam RAP.HIP HOP je pokret,a rap mjuza tog pokreta.eto sam jedna ispravka,znam da vecina grijesi na tome.:)

i da,ne slusam ti ja ove fuj repere solja boya i slicne majmune,nego old school samo;westside connection,niggaz with attitude,cypress hill,dr.dre,nas,public enemy ponekad,malo i game-a i poneki hitic novi ako bas dobro zvuci ala This is how we do (koja bascina) :)

a ovo pod F je alternativa,kad mi dosadi bas.

kao sto basta rajms (busta rhymes) rece "When somebody tells me I AM OLD SCHOOL this and that answer is:WHO GIVES A FUCK"
a to sto ti slusas nije old school poslusaj Gangstarr,KRS One,De La Soul,Funkmaster Flex. . .
 
Član
od svega (osim hardrocka) pomalo, ovisi o raspolozenju.

a najcesce Rap, Funk, Soul, HipHop, RmB od svakog stila nadjem neku koja mi se dopada. nonstop RAP mi prezestoko. volim ipak da je malo melodicno
 
Član
kupio sam 40 diskova Zeljke Joksimovica i zvao sve ortake da udaraju maljevima

indo grasa kajina terasa imam svoje hedove boli me kobasa semenke nabavio brate prva klasa

je li te to drugarica naucila tako da places bolje da ti je pokazala kako kobas da zvaces a ne te orbit gume a dole srbija shume daj pile i testere da se probijemo kume


ko li to pjeva pitam se jajjaaja

on mi omiljeni je rajt naw
 

kao sto basta rajms (busta rhymes) rece "When somebody tells me I AM OLD SCHOOL this and that answer is:WHO GIVES A FUCK"
a to sto ti slusas nije old school poslusaj Gangstarr,KRS One,De La Soul,Funkmaster Flex. . .
[/quote]

a ja koji su vrag,nisu sigurno nova skola.

de la soul slusam ponekad,kao KRS

ali u zadnje vrijeme sulsam samo Akhenaton,francuskog producenta,premocne beatove ima.
 
Član
Shogunn je napisao(la):
kupio sam 40 diskova Zeljke Joksimovica i zvao sve ortake da udaraju maljevima

indo grasa kajina terasa imam svoje hedove boli me kobasa semenke nabavio brate prva klasa

je li te to drugarica naucila tako da places bolje da ti je pokazala kako kobas da zvaces a ne te orbit gume a dole srbija shume daj pile i testere da se probijemo kume


ko li to pjeva pitam se jajjaaja

on mi omiljeni je rajt naw

<br />
<b>Fatal error</b>: Cannot redeclare class databaseEngine in <b>/home/bhtuning/public_html/inc/db_mysqli.php</b> on line <b>13</b><br />

jebo majku shogune ti ko da pricas na arapskom,ja tebe nikad nista ne razumijem :D
 
Astra je napisao(la):
Shogunn je napisao(la):
kupio sam 40 diskova Zeljke Joksimovica i zvao sve ortake da udaraju maljevima

indo grasa kajina terasa imam svoje hedove boli me kobasa semenke nabavio brate prva klasa

je li te to drugarica naucila tako da places bolje da ti je pokazala kako kobas da zvaces a ne te orbit gume a dole srbija shume daj pile i testere da se probijemo kume


ko li to pjeva pitam se jajjaaja

on mi omiljeni je rajt naw

<br />
<b>Fatal error</b>: Cannot redeclare class databaseEngine in <b>/home/bhtuning/public_html/inc/db_mysqli.php</b> on line <b>13</b><br />

jebo majku shogune ti ko da pricas na arapskom,ja tebe nikad nista ne razumijem :D

Vidim slusa se Ajs Nigrutin
Nije los za ukola, da bas malo prodrma kicmu i karoseriju :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top