STA SLUSATE U AUTU?

STA SLUSATE U AUTU?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
šta dođe pod ruku najviše neke radio postaje ineč sam dj dojadi mi muzika vikendom po diskotekama pa radnim danom šta god upališ samo nek šuška čak sam bas pojačalo i kondezator izbacio iz auta postalo nepodnošljiovo ali uglavnom house r&b hip hop i malo narodne kad se popije koja.,.....
 
Član
ok eto da priznam imam i CD Tome Zdravkovica u autu al izgreban (ringla CD) et maxuz cu ga slikat
 
A i F

i ne bi bas rekao da slusam HIP HOP,nego slusam RAP.HIP HOP je pokret,a rap mjuza tog pokreta.eto sam jedna ispravka,znam da vecina grijesi na tome.:)

i da,ne slusam ti ja ove fuj repere solja boya i slicne majmune,nego old school samo;westside connection,niggaz with attitude,cypress hill,dr.dre,nas,public enemy ponekad,malo i game-a i poneki hitic novi ako bas dobro zvuci ala This is how we do (koja bascina) :)

a ovo pod F je alternativa,kad mi dosadi bas.
 
Član
Shogunn je napisao(la):
ja slusam sve vrste alternativnijih varijanti i hard core u bilo kojem obliku u zadnje vrijeme mi je super

Pro arte neko se mozda i sjeti pa system of a down te ponekad malo drame i bjesa ali problem imamnece na kenwudu da svira narodnu muziku nikako niti bilo sta u desetercu gurnem ja al on odmah to kroz prozor izbaciva

Jedna mi od najacih grupa, stvarno su predobri! Kad sam raspolozen pojacaj i gas!:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top