Sta s vasim autom rade u servisu?

Sta s vasim autom rade u servisu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nije covjek nista strasno uradio,pa sta frajer se malo folirao...
i vi bi isto uradili da ste na njegovom mjestu,a dodje vam neko bijesno auto :D
 
Član
mogao je slucajno sresti onoga Golfa GTI G60 iz onog poznatog video clipa pa da ga odere:lol::lol: sala,trebao ga je tuziti odmah
 
Član
Budimo iskreni:icon_smile: meni kada bih dosao neki M Power ili Audi RS morao bih ga "probati":lol: ali ne npr u ovakvim okolnostima kao ovaj:icon_confused:
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
ma zato ga ja ne ostavljam ni bratu, auto dok se pravi ja sam tu, pa kad bi čitav dan bio, samo tako si siguran, a nije više ni stvar što bi on to provozao, nego šta ti sve skine sa auta a da i ne znaš, neke dijelove stavi lošije i td i eto tebe do njega opet za 15tak dana, fol odjednom neki kvar, ccccc ima svakakve stoke
To se meni desavalo dok sam imala Golfa mk3 gti 16v,svake sedmice sam morala ici kod majstora jer bi mi on namjerno nesto skinuo da se pokvari u sto kracem vremenskom roku...sve do jednom dok ga nissm otkrila :lol:

Il dok mu dragi nije otisao :lol::lol::lol:
 
99% vozila koje sam uradio i isprobao sam :D ali pred ocima vlasnika (zato nemam reklamacije na uradjeni posao,jer auto i nakon odradjena spure na vozilu moze da vuce u stranu radi losih guma,bojle odmah da se proba pa i gume da se prodaju :lol: ) samo...shega mi kad vidim kiseli osmjeh dok vracam auto...a poznajem par majstora koji ostave auto da radi dok u kafani popiju dvije -tri ...ono kao da se zagrije...on ili auto :icon_question:
 
BHT Ovisnik
TDi Power je napisao(la):
Budimo iskreni:icon_smile: meni kada bih dosao neki M Power ili Audi RS morao bih ga "probati":lol: ali ne npr u ovakvim okolnostima kao ovaj:icon_confused:

pa nezz bas,u nas u autopraoni je dolazio koji put i porsche carrera techart tuning,par bijesnih auta smo isto imali,ljudi ostave kljuc i za svojim poslom,dođu zakoji satak,al nikada nam nitko od radnika nije ga prevezao dalje od parkinga,sve je do obraza,da bas imam neku zelju fino bih zamolio vlasnika da u njegovom prisutstvu odem:icon_smile:
 
Član
lola stavio kamere:lol:

prosle godine otisao ja kod jednog majstora i kaze otisao ti neki dio reko dobro kupit cu ja to kaze on ma jok cim dodje prva trojka ja te zovem da prebacimo to konram se sta je onda meni radio
 
Član
To je dobro. Kolko ima starih didova, babetina, luda ovo ono sto ga voze 5-om na 800 okretaja, pa se sporka makinja, blindiraju ventili, garež.
Triba ga malo proradit, očistit....
Ja neki dan radija wv polo cady, wag-com mi daje stalno gresku da nemoze adaptirati, parametre, lambda daje lude vrijednosti...svjecice spojile, vozi ga stari did 5 godina. sve ovo se samo moze rijesit turažom, i tako se rijesilo i motor sad radi ko sat.
 
Član
A ko bi odolio da se ne provoza sa nekom zvjerkom! Ja ne bih! Nije je udario, malo je propuh'o i to je to! :lol:
 
Super Moderator
mi nemamo problema sa majstorima sve ih dobro znamo a i oni nas tako da nam sigurno nece skinuti neki dio :D

sta kaze ovo je provozo da vidim temperaturu :lol:
pa sta nije nista lose uradio jbg i ja bi je provozo samo ne vjerujem da bi nekog zvao
sta fali provozat autic nije covjeku nista pokvario a uostalom probava ga sa servisa je :D
@Col3-99
pa dobro drugo je auto praona
tu svi ostave kljuceve znas i niko ti sa praone nece vozati auto dalje od parkinga
ja sam par puta davao onom sa praone (ustvari gazdi praone) da proba jaguara i rovera sta fali nek malo proba :D
znam da sam se jednom potrefio na praoni prao se stilo 2.4 abarth al bio onaj tiptronic mjenjac i nisu ga ovi znali pomjerit mene zvali :lol:
 
Član
de ne budite smjesni majke vam!!! Covjek ostavio auto na redovan servis, koji je k* taj radnik i otkud njemu pravo da vozi tudje auto, izvaljen ko da je njegovo, voza raju po carsiji plus ide 200 na sat, sama sreca sto nije udario.. Sto se tice nekih testiranja, to se mora prethodno najavit vlasniku ili zovnut vlasnika pa da on testira, mada ja nikad u zivotu nisam cuo niti se meni to desilo da je neko dao radniku da ubija auto u svrhu "testiranja"... JA bi trazio trenutnu ostavku radnika i licno izvinjenje sefa servisa inace bi ih tuzio..
 
BHT Ovisnik
@allroad
joj i ja sam imao taj slucaj sa abrath-om,sadovaj jedan novi radnik dosao,kad zove kaze kako se ovo salta,ja pogleda kad tiptronic,ja mu presaltam i objasnim da parkira jer nemam polozeno pa tako samo sjednem u tuđa auta,a prije par godina dok smo mi bili iznajmili praonu vlasnik je znao uzeti tako auto i vozat se po gradu,,a znam i drugih tako:icon_rolleyes:
a mehaničar vec druga stvar ako mora oprobati auto i malo kocnice i to,al sigurno ne treba zvati raju te toliko se vozati po autoputu:icon_evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top