Sta s vasim autom rade u servisu?

Sta s vasim autom rade u servisu?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Veoma interesantan text..
ogledajte ovaj video i iskustvo vlasnika automobila iz Srbije, koji je u svoju jurilicu postavio dvije skrivene kamere kako bi kasnije mogao vidjeti što ulazi u cijenu usluge auto servisa. Snimljen video materijal mu se zasigurno nije svidio, a dotični djelatnik auto servisa ne samo da se provozao u tuđem automobilu, već je vozio gotovo 200 kilometara na sat u jednom trenutku, te pozvao prijatelje, da ih malo provoza.
a evo i video, ovo je jadno stvarno...
http://dnevnik.hr/vijesti/zanimljivosti/video-sto-s-vasim-automobilom-rade-u-servisu.html
 
Početnik
provozo bi mu ja mamu 200 na sat .prebio bi mu i noge i ruke kad bi ga uhvatio tako ..:icon_mad::icon_mad:
 
Član
ma zato ga ja ne ostavljam ni bratu, auto dok se pravi ja sam tu, pa kad bi čitav dan bio, samo tako si siguran, a nije više ni stvar što bi on to provozao, nego šta ti sve skine sa auta a da i ne znaš, neke dijelove stavi lošije i td i eto tebe do njega opet za 15tak dana, fol odjednom neki kvar, ccccc ima svakakve stoke
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
ma zato ga ja ne ostavljam ni bratu, auto dok se pravi ja sam tu, pa kad bi čitav dan bio, samo tako si siguran, a nije više ni stvar što bi on to provozao, nego šta ti sve skine sa auta a da i ne znaš, neke dijelove stavi lošije i td i eto tebe do njega opet za 15tak dana, fol odjednom neki kvar, ccccc ima svakakve stoke
To se meni desavalo dok sam imala Golfa mk3 gti 16v,svake sedmice sam morala ici kod majstora jer bi mi on namjerno nesto skinuo da se pokvari u sto kracem vremenskom roku...sve do jednom dok ga nissm otkrila :lol:
 
Član
dok mi je dedo radio u svicarskoj vozao je senatora 3.0 24v i jednom ga ostavi lokalnom '' majstoru'' da promjeni ulje filtere i gluposti dodje za 2 dana po autu auto udareno i to solidno kaze on ajd ti donesi materijal ja cu uraditi sve haha kad sta je sin od tog majstora uzeo auto i momak se vozao cijelu vecer i opalio u zid i ko sta ima veze napravit ce se
 
Početnik
mora covjek probad da vidi da li je sve uradi kako treba,,,nedaj boze moze se nesto desit vlasniku kad ode iz servisa....:lol::lol::lol:i onda bi servis bio kriv..:lol::lol:

GTI 16V je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
ma zato ga ja ne ostavljam ni bratu, auto dok se pravi ja sam tu, pa kad bi čitav dan bio, samo tako si siguran, a nije više ni stvar što bi on to provozao, nego šta ti sve skine sa auta a da i ne znaš, neke dijelove stavi lošije i td i eto tebe do njega opet za 15tak dana, fol odjednom neki kvar, ccccc ima svakakve stoke
To se meni desavalo dok sam imala Golfa mk3 gti 16v,svake sedmice sam morala ici kod majstora jer bi mi on namjerno nesto skinuo da se pokvari u sto kracem vremenskom roku...sve do jednom dok ga nissm otkrila :lol:


eto sad i majstori krivi kad se vw pokvari,...:lol::lol::lol::lol:

cega se sve nesjete vw fun-ovi:D:lol::lol::lol:
 
Član
Ma nebi meni smetalo da ga neko ovako provoza krug, nek ga priceka da se malo zagrije i slobodno gasa, samo da ga ne udari gdje i sve super. Sto napisa GTI TDI, vise je covjeka strah da ti ne zamjene neki dio starijim i sl, a naslusao sam se prica kakve sve malverzacije rade i u ovlastenim servisima...
 
Ima toga svugdje, svakvih i majstora, a i vlasnika...I ja imam isto mišljenje da je to "popravljanje" zapravo samo fixiranje jednog problema a pravljenje drugog da se opet zarade kakve pare na istom autu...Plus da ne govorim za ogrebotine nastale za vrijeme dok je bilo kod majstora!Auto kupljeno tek ofarbano bez i jedne najmanje ogrebotine, nakon par dana kod majstora udaren ćošak karambolke, zagreban bltobran, sa strane zagrebano, retrovizor isparan itd...Baš me zanima nekad da vidim šta li oni rade sa tim autima osim što skidaju dijelove ako nekom "njihovom" šta zafali, to je već poznata stvar svakako... :icon_mad:
 
Pa mislim slabo bi ko odolio Corsi OPC :cool: jest malo bezveze ovako sto saziva raju da voza da je napravio krugic za cejf ok al ovaj se bas uzivio al nemojte mu zamjeriti covjek je samo Fan Opela :cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top